Dostupné BMW X7 k zapůjčení

3 nápady pro neobvyklý Valentýn s vaší milou! Bonboniérám odzvonilo, za zkoušku stojí třeba hraní rolí, nebo půjčovna luxusních aut 

Rád byste své milé zprostředkoval luxusní zážitek na oslavu Valentýna, ale nenapadá vás nic kloudného? Co takhle bonboniéra a šperky? A co takhle ne! To už je docela okoukané. Puget rudých růží se hodí sice vždycky, ale co kdybyste se tentokrát opravdu hecnul a předvedl, co ve vás skutečně je? Máme pro vás 3 nápady, jak lásku oslavit neobvyklým způsobem a pořádně si to užít. 

Hraní rolí

Ať už je váš vztah funkční nebo potřebuje trochu pošťouchnout, zábavnou variantou trávení svátečního dne může být hraní rolí. Teď nemyslíme úplně v milování, ale to je samozřejmě na vás, jakou variantu zvolíte. V dlouhodobých vztazích se osvědčilo hrát si na to, že se neznáte. Celý den si dopisovat jako byste se ještě neviděli a pak si domluvit místo, kde proběhne rande naslepo. Tam se můžete poznávat znovu a mozek vám dovolí zažívat stejné vzrušení, jako tehdy. Vynechte samozřejmě řeči o dětech, řešení hypotéky nebo staré křivdy a výčitky. Jde o to, aby se ve vašem vztahu rozhořela nová jiskra. Ne o to, abyste ji uhasili. 

Projížďka luxusním autem

Vždycky jste snili o to, že si ho společně pořídíte, ale zatím se to finančně nedaří? To nevadí, zatím si ho můžete půjčit. Víte přece, jak funguje manifestace budoucnosti. Vždycky když něco chcete, dělejte jako že už to máte a přitahujeme si to skrze pocity. Tedy když si svůj sváteční den okořeníte a celý ho strávíte na cestách v luxusním autě, nebo s ním dojedete do divadla, na večeři, do kina… Budete si hned připadat jako pár snů, a navíc se vaše přání hned začne plnit a může se stát skutečností. Jak takové auto půjčit? Jednoduše! Třeba Plzeňská půjčovna luxusních aut má nabušený vozový park. Nebude problém si vybrat. 

Zopakujte si svatební slib

Pokud už jste vzatí, vaši lásku jistě překvapí, když jí navrhnete si společný svatební slib připomenout. Můžete tak udělat jen ve dvou a nebo uspořádat hromadnou oslavu, kde si svou lásku slíbíte znovu. Je jedno, jak dlouho jste spolu, nemusí to být ani 10, ani 50 let, aby k tomu byla vhodná příležitost. Pokud vzatí nejste, co taková tajná žádost o ruku? Na Valentýna na oko zapomeňte a požádejte svou milou až další den. Jistojistě bude překvapená a řekne ANO.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky

Odebírejte náš newsletter

Přidejte se do našeho email listu a nikdy vám nic neunikne.