obklady do koupelny v mramorovém stylu

Neobvykle tvarované mozaiky: obklad do koupelny, který vás bude bavit! 

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny, ale výběr obkladu je zatím těžší, než se zdá? Chápeme, hledáte něco tak speciálního, jako jste vy sami. Obklad do koupelny není záležitost, kterou měníte každý rok. Je potřeba tedy vybrat ten správný, do kterého zainvestujete a bude vám dělat radost po celé roky. Dnes vám představíme neobvyklou mozaiku, která vás bude okouzlovat znovu a znovu. 

Alhambra – palác je na světě

Jedna stěna za zrcadly v koupelně, nebo prostor sprchového koutu bude působit dokonale, pokud se rozhodnete pro mozaiku Alhambra. Je speciálně tvarovaná do vzoru tzv. damaškových květů.  Oblíbíte si jí, pokud si holdujete v luxusu. Tmavě šedý odstín vynikne, pokud k němu přidáte matné baterie ve zlatém odstínu. Chovejte se k Alhambře jako ke královně a obklopujte ji jemnými barvami, zlatými doplňky a luxusní kosmetikou. Její neotřelý vzhled vás bude bavit po mnoho let. Chcete k šedé doladit druhou barvu, která se promítne v celém prostoru? Vyberte v této barvě rovnou spárovací hmotu a vsaďte na kouzlo kontrastu. 

Fan – mořské panny existovali

Jste fanoušci konspiračních teorií o mořských pannách, nebo věčnými hledači bájné Atlantidy? Tou pravou pro vás bude mozaika Fan. Obklad do koupelny ve tvaru rybí šupiny, nebo chcete-li šupiny z ocasu mořské panny se skvěle hodí pro kreativce a snílky. Tmavě šedý odstín bude jako uzemnění při vašich cestách vysněnými světy. Vyladěný s jemnými barvami, jako je modrá, fialková nebo bledě růžová podtrhne vaši jemnou duši. Celou koupelnu tak můžete doplnit tak, aby se stala prostorem pro odpočinek a snění. 

Triangolo – minimalismus vpřed 

Logické typy osobností ocení minimalismus. A právě ve vaší koupelně se bude vyjímat trojúhelníková mozaika Triangolo. Doplněná o bílý či černý obklad ve velkém formátu splní všechny vaše požadavky na minimalismus a zároveň nebude koupelna působit nudně. K této variantě doplňte přírodní materiály, dřevo, ratan a listy eukalyptu. Pár obrázků v černém rámu a nebudete chtít vylézt z vany. 

Hexagon – dejte prostor hravosti

Šestiúhelníky jsou všeobecně známé a oblíbené v posledních letech. Jejich tvar moc hezky vynikne, pokud zvolíte kontrastní spárovací hmotu. Zkuste obklad zakomponovat také do podlahy ve sprchovém koutu a vneste do místnosti trochu hravosti. Nechte vyniknout tvar včelí plástve a nezarovnávejte obklad do lišty. Skvěle vypadá také za kuchyňskou linkou. Dokonale pozvedne dřevěné, bílé či matně černé kuchyňské skříňky. 

A to není všechno! 

Chtěli byste mozaiky vidět naživo? Co si takhle udělat výlet do jednoho ze showroomu KERAMIKA SOUKUP a.s. a vybrat tu, která bude nejlepší pro vás? V sérii Scale Mosaicos najdete ještě další tvary, které jsme před vámi zatajili. Ať už se zamilujete do mozaiky, nebo vaše cesta hledání bude pokračovat dále, tady vám poradí ti nejzkušenější odborníci. Nebojte se svěřit do jejich péče.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky

Odebírejte náš newsletter

Přidejte se do našeho email listu a nikdy vám nic neunikne.