detailní fotografie po renovaci světlometů

Stop babským radám! Renovace světlometů profi cestou zajistí skvělou viditelnost.

Stále ještě hledáte po internetu rady z edice „udělej si sám“? Běháte kolem světel s citronem a jedlou sodou. S brusným papírem. Nebo zázračnou sadou pro oživení plastů. Ale když se vydáte na noční silnice, obklopené mlhou, stejně špatně vidíte? No, možná už je čas, přestat věřit alternativám. Neutrácejte peníze zbytečně a svěřte své auto do rukou profíků. 

Co ten citron babi?

Nejen na sociálních sítích kolují všelijaké možné diy návody na renovace světlometů. Už jsme zahlédli leštění citronem namoženým v jedlé sodě. Několik nadšenců na svá světla patlalo zubní pastu. Plasty poškrábané od vlastnoručního broušení smirkovým papírem nejsou výjimkou. Nakoupili jste zázračné sady na oživení světel plné kyselin a světla jsou ještě žlutější, než byli? Už je na čase začít  to brát vážně.

Myslete na bezpečnost 

Renovace světlometů není jen otázka vzhledu. Ano, žluté plasty, které mají do transparentnosti hodně daleko, jistě nevypadají ani dobře. Ale hlavním důvodem, proč oživit svá světla, je bezpečnost při jízdě. Známe to všichni. V zimních měsících jezdíme do práce většinou ještě za tmy. A odpoledne se stmívá už kolem čtvrté hodiny odpoledne. Když bydlíte ve městě plném pouličních lamp a osvětlení, nemusí to být tak patrné. Ovšem jakmile dojíždíte jen kousek za město, v mlze a po tmě můžete snadno kvůli nedostatečné průsvitnosti světlometů zažít chvíle plné strachu

Na koho se obrátit

Už jste zkoušeli všechno, ale stále to není ono? Přestaňte s babskými radami a raději vaše auto přivezte do Plzně na Domažlickou. Sídlí tady totiž firma Detailingzavas.cz, která se o vaše světlomety postará s tou největší možnou péčí. Vyčistí je opravdu precizně. Díky jemné brusce a speciální kosmetické péči se z těch zastaralých stanou zase zrcadlové. Tak na co ještě čekáte? Objednejte se ještě dnes.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky

Odebírejte náš newsletter

Přidejte se do našeho email listu a nikdy vám nic neunikne.