černo bílá kuchyně do L

3 skvělé výhody kuchyně do L

Co si budeme povídat. Valná většina z nás obývá prostory, jež mají tvar čtverce nebo obdélníku. Tedy nějaký ten roh najdete v každé místnosti. A to je fantastická příležitost, pro naplánování kuchyně do L. Rohová kuchyně má mnoho výhod. Dneska se podíváme na 3 z nich, které nám připadnou jako ty vůbec nejdůležitější. 

  1. Možnosti

Pojďte si to přiznat. Kolik rohů jste kdy využili opravdu efektivně? A co když se ten kuchyňský stane tím prvním? Výhodou číslo 1 je u kuchyně do L právě její roh. Ten se dá využít na mnoho způsobů. Můžete si vybrat z otočných nebo výsuvných systémů, vestavných odpadkových košů, rozličných policových systémů anebo otočných polic do tvaru ledviny. Je to jen na vašich preferencích. 

  1. Úložný prostor

Rohová kuchyně je perfektní volbou hlavně do malého prostoru. Díky řešení do tvaru L získáte spoustu úložného prostoru navíc. Snadno se pak do kuchyňského koutu vměstná lednice nebo třeba vestavěná trouba. Toto řešení přidává na variabilitě, a tak i v malém prostoru dává možnost velkého vaření. Díky dvěma pracovním deskám logicky získáte i mnohem rozsáhlejší pracovní plochu. Nebo máte možnost pokračovat barovým pultem. 

  1. Ergonomie 

Co se týče ergonomie v kuchyni, je důležitá výška pracovní plochy, hloubka dřezu a taky výška horních skříněk. Jeden důležitý princip je ale tak zvaný trojúhelník. Pokud jej dodržíte, bude se vám v kuchyni pracovat více než efektivně. Kuchyně do L právě tento princip velmi podporuje a je snazší jej dodržet. Vždy se jedná o to, aby trojúhelník tvořil prostor pro čištění a krájení / poté vaření / a nakonec mytí nádobí. S rohovou kuchyní máte vše jednoduše po ruce a na blízku. 

Roh na míru 

Pokud se i tak obáváte, že promarníte šanci efektivního využití rohu v místnosti, obraťte se na někoho, kdo o kuchyních ví všechno. Kuchyně do L nebo třeba do U nebo G a mnoho dalších vám tady navrhnou na míru, vyrobí, a nakonec i namontují. Ptáte se, za kým jít? Kuchyňské studio Kuchař v Plzni U Zvonu se snadno stane vaším doživotním parťákem. Obrátit se na ně můžete totiž nejen s kuchyní, ale vyrobí vám ve stejném designu třeba obývací stěnu nebo skříňky do koupelny, či prádelny. Tak na co ještě čekáte? Zamluvte si schůzku ještě dnes a pojďte vstříc vylepšenému bydlení a efektivně využitému prostoru.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest