dámské tenisky mustang

4 trendy pro nadcházející sezónu: Kvalitní dámské tenisky budou slušet teplákovce i romantickým šatům

I když je za okny ještě mráz, v každém z nás už pomalu klíčí vůně jara a rozvíjí se touha po sluníčku. Ženy na slunečném počasí jistě nejvíce naplňuje právě možnost, hezky se obléknout. A ke stylovému oblečení jednoznačně patří pěkné boty. Dnes se podíváme na dámské tenisky a jak je sladit v nadcházející sezóně. 

   

   1. Bílé tenisky 

  bílé dámské tenisky

  Největším trendem posledních let, ze kterého se postupně stala nadčasová klasika, to jsou dámské tenisky v jednoduchém bílém designu. Vůbec nejlepší je, když na sobě nemají žádné další barvy a jsou skutečně čistě bílé. Hodí se pro všechny příležitosti. Ať už si k nim oblečete letní šaty, svetrové podzimní šaty, kraťasy, sukni, teplákovou soupravu, džíny, nebo černé společenské kalhoty, budete vypadat skvěle. Nebojte se, kreativitě v kombinování se meze nekladou. 

    

    1. Černé tenisky

   černé dámské tenisky

   Co takhle změna? Čistě černé, klidně i větší tenisky vypadají skvěle právě s romantickými šaty, volánky, madeirou nebo krajkou. Celý outfit vytváří punkový dojem. Ačkoli nesourodost něžných vzorů a materiálů s černými teniskami je na první pohled do očí bijící, když přidáte třeba koženou bundu, rázem se z vás stane módní ikona. 

     

     1. Hrajte si  

    barevné dámské tenisky

    Hravost je důležitá. Často na ní v našich končinách zapomínáme a volíme spíše střídmé barvy a vzory. Nevěřili byste ale, jak nám barvy dokáží zvednout náladu a rozzářit jarní i letní dny. Takové vzorované, veselé dámské tenisky se perfektně hodí třeba k šatům, nebo kraťasům s mikinou. Ať už je obujete v rámci sportovního stylu, nebo jím rozzáříte nějaký formálnější outfit, neuděláte chybu. 

      

      1. Tváří v tvář divokosti 

     Baví vás výrazné boty a jste letos rozhodnuté si pořídit nějaké, které upoutají pozornost? Tak neváhejte a vybírejte. Výrazné dámské tenisky v kombinaci barev i vzorů oceníte, pokud rádi nosíte jednobarevné jednoduché outfity. Černé tričkové šaty, tepláková souprava i třeba džíny s obyčejným jednobarevným tričkem, budou vypadat skvěle. 

     Volte kvalitu 

     Marně sháníte boty, které budou podle vašeho vkusu a k tomu ještě dlouho vydrží? Někdy je docela oříšek narazit na vhodnou kombinaci. Když k tomu ještě přidáme téma cena, stává se z hledání těch pravých bot běh na dlouhou trať. Naštěstí pro vás máme skvělý tip. Na e-shopu Trendy shoes se snoubí všechny tři důležité faktory pro výběr a tvoří tak ideální místo, kde boty objednat. Tak na co ještě čekáte?

     Share this post :

     Facebook
     Twitter
     LinkedIn
     Pinterest

     Máte zájem o umístění článku?


     Nejnovější příspěvky
     Rubriky