interier auta v cervene kuzi

Čištění interiéru aut: Jaká vůně se do auta hodí?

Auto pro vás není jen dopravním prostředkem a nástrojem, jak se dostat z místa A do místa B, ale i čtyřkolovým parťákem, na kterého nedáte dopustit? Sdílíme to s vámi! Proto rádi dbáme o jeho zevnějšek i interiér. Čištění interieru aut je základem péče o každý vůz a majitelé aut by ho měli provádět pravidelně. Pokud se jim do něj nechce, není od věci čas od času navštívit detailingové centrum, kde to za ně udělají profesionálové.

Vůně v autě: Je pro vás důležitá?

Teď se ale podíváme na úklid interiéru vašeho vozu ještě trochu detailněji. Jaký důraz dáváte na vůni v autě? Koupíte nahodile vonný stromeček na čerpací stanici? Nebo trávíte několik minut u stojanu s luxusnějšími vůněmi o pečlivě očicháváte?

Obyčejné vonné stromečky jsou dnes již trochu out. Vůně jsou okoukané a příliš dlouho nevydrží. Navíc v interiéru auta nevypadají ani příliš esteticky. Pokud jste si dali záležet s pečlivým čištěním auta, stojíte o stylovku. Ale důležitá je i vůně samotná.

Kvalitní vůni poznáte i podle její životnosti

Ať už trávíte v autě několik chvilek denně, nebo několik hodin, vozíte děti do školy, nebo klienty po zakázkách, chcete, aby to v autě příjemně vonělo. Kvalitní vůni poznáte podle životnosti vůně, kvality zpracování i osvědčené značky

Chcete, aby to ve vašem voze vonělo novotou? Není problém

Výběr konkrétní vůně je otázkou osobních preferencí. Velmi oblíbené jsou vůně označené jako „vůně nového vozu“. V těchto vůních nejčastěji poznáte vůni nových kožených sedaček. Jsou oblíbené i kvůli tomu, že jsou unisexové – neurazí muže, ani ženy. Co se týče dalších kategorií vůní, rozlišujeme několik skupin: květinové, ovocné, kořeněné a dřevité, gurmánské, citrusové a svěží. Velké popularitě se těší poslední zmíněná skupina, protože umí uzavřený prostor vozidla příjemně „provětrat“ a navodit v něm pocit rána na břehu oceánu.

Jak je pro vás důležitá vůně v interiéru auta?

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky