čištění interiéru auta Plzeň

Čištění interiéru auta – má svá pravidla i v období chřipek

Trávíte ve svém voze spousty času? Je pro vás auto nejen prostředkem, jak se dostat z místa A do místa B, ale i pracovním nástrojem, reprezentativní vizitkou i příjemným koníčkem? Aby bylo vaše auto nejen krásné, ale i hygienicky čisté, je potřeba se pravidelně starat o čištění interiéru.

Asi vám neřekneme nic nového pod sluncem, když vám prozradíme, že se blíží zima. Období plískanic, nevlídného počasí, zablácených podrážek bot i rým a chřipek. Čistý interiér neznamená jen interiér, ve kterém se příjemně dýchá a ve kterém se člověk cítí dobře, ale i interiér čistý bez bakterií a alergenů.

Máte chřipku a jezdíte autem? Nechte ho po nemoci profesionálně vyčistit

Pokud vás během podzimních a zimních měsíců přepadne chřipka, není to nic příjemného. Na pár dnů vás uváže na lůžko, ale pak už je zase čas vydat se do práce, že? Smrkáte, kýcháte – doma, v práci i v autě. Také pokaždé, když se vykurýrujete z nemoci, hned perete povlečení a větráte peřiny? Stejný proces si zaslouží i vaše auto. Po rekonvalescenci zajeďte s autem do detailingového centra na profesionální čištění. Poznáte rozdíl! 

Chcete vědět, jak to detaileři dělají, že i v zimě mohou mýt a čistit auta? Je to logická otázka. Kdo si myje auto sám, potvrdí, že příjemná je to činnost jen od jara do raného podzimu. Později, když teploty klesnou, se už do práce nikomu nechce. Specialisté na čištění interiéru auta Plzeň mají ale svoji vlastní vychytávku – prostornou vytápěnou garáž, která jim umožní provádět profesionální detailing po celý rok. „Nabízíme našim klientům možnost nechat auto vyschnout u nás ve vyhřívané a monitorované garáži a klidně si jej vyzvednout až druhý den. Pokud na cestu k nám nemají klienti kvůli práci čas, můžeme se dohodnout na tom, že si auto vyzvedneme u klientů doma a zase ho bezpečně vrátíme,“ říkají detaileři.

Chcete vyzrát na nepříznivé počasí? I v zimních měsících můžete svému vozu dopřát profesionální čištění interiéru.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest