foto po důkladném čištění interiéru auta Chevrolet Camaro

Dárek pro milovníky aut – Čištění interiérů aut od profesionálů!

Máte ve svém okolí benzinového nadšence, milovníka sporťáků, fandu do nablýskaných karoserií… zkrátka skutečného automobilového entuziastu? V tom případě výběr vánočních dárků nemusí být příliš složitý. Zaměřte se zkrátka na vášeň obdarovaného – a to auta!

To vás asi už napadlo, že? Ale říkáte si, že jste mu (či jí) už v minulosti dali skoro vše, co se jeho/její vášně do aut týká? Vůně do auta, speciální doplňky do vozu, kvalitní autokosmetiku? Máme pro vás jeden tip, který vás možná ještě nenapadl. Věnujte automobilovému nadšenci profesionální čištění interiérů aut, tedy detailing.

Profi čištění interiéru aut je skvělým dárkem pro každého nadšence do aut

Ještě jste o detailingu neslyšeli? Věřte, že obdarovaný určitě ano. A možná, že pokud mu/jí na vzhledu vozu opravdu záleží, tak o detailingu i tajně sní. Specialisté v detailingovém centru se každému vozu věnují s maximální pečlivostí. Dle zvoleného balíčku vyčistí auto zvnějšku, zevnitř nebo kompletně. Problém pro ně nejsou ani drobné renovace laku karoserie nebo aplikace ochranné vrstvy, která zaručuje snadnější údržbu a zároveň lak chrání proti mechanickému poškození, působení UV paprsků a dalším nepříznivým vlivům.

Specialisté umí interiér vozu nejen vyčistit, ale i aplikují i ochrannou polituru

Za nás vřele doporučujeme ruční mytí interiérů aut. To se totiž zejména v zimě opravdu hodí. Díky tomu, že specialisté využívají profesionální autokosmetiku, je mytí šetrné, ale zároveň velmi účinné. I v interiéru vozu lze aplikovat na povrchy ochranná politura, aby se do budoucna interiér tak rychle nezašpinil. Co říkáte – poradili jsme vám dobře?

Vyberte obdarovanému balíček přesně na míru, pokud víte, co by mu/jí udělalo radost, nebo se poraďte s experty z detailingového centra Detailingzavás.cz v Plzni na Domažlické ulici. Uvidíte, že uděláte radost!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky