auto po detailingu

Detailing: Nové MUST HAVE pro vaše auto! 

Detailing je komplexní proces, který zahrnuje čištění a uvedení vozidla do původního stavu, nejlépe takového, ve kterém jste jej koupili. Ne vždy je to samozřejmě možné, ale s kvalitní firmou se tomu dá často přiblížit. Co umí detailingová centra a proč by se tato služba měla stát novým must have pro vaše auto? To se dozvíte, když budete číst dál. 

Lak jako z výroby

Jednou z hlavních oblastí, kterými se detailing zabývá, je práce s lakem a jeho povrchovou úpravou. Zkušený profík vám pomocí kombinace speciální kosmetiky a leštičky pomůže odstranit škrábance, stopy po kroužení a další nedokonalosti. Povrch vozu po zásahu detailera bude vypadat jako nový. Práce s lakem zahrnuje také aplikaci ochranného nátěru, buď ve formě vosků, použitím nano kosmetiky a nebo speciální keramické ochrany, která pomáhá předcházet poškození UV zářením, nečistotami a dalšími faktory prostředí.

Interiér jako ze škatulky

Další oblastí vozu, která vyžaduje důkladnou péči, je čalounění interiéru a koberce. Postupem času se na sedadlech, kobercích a dalších površích uvnitř vozu může hromadit prach, špína a jiné nečistoty. Detailing zahrnuje hloubkové čištění těchto míst, odstranění skvrn a pachů a uvedení interiéru do původního stavu. Tento proces může pomoci zlepšit celkový vzhled a komfort interiéru vozidla.

To, co není vidět

Motorový prostor a podvozek jsou také důležité oblasti, vyžadující péči. Často jsou při pravidelné údržbě automobilu přehlíženy, ale časem se v nich mohou hromadit nečistoty i mastná špína. Detailing zvládne čištění a obnovu i těchto zapomenutých prostor. Pravidelnou péčí můžete zlepšit výkon vozu a prodloužit jeho životnost. Detailní práce na motorovém prostoru a podvozku navíc může pomoci předcházet korozi, čímž předejdete nákladným opravám.Kam se na něj vydat? Co třeba do Plzně! Specializované centrum Detailingzavas.cz sídlí na Domažlické třídě. Postarají se tu o váš vůz s opravdovým zájmem a láskou. Nebudete chtít jezdit jinam!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest