dlažba imitace dřeva ve světlém tónu od distributora Keramika Soukup

Dlažba: Imitace dřeva doplní mnoho stylů a zajistí teplo domova 

Vybíráte dlažbu do nového domu, nebo bytu a rozhodujete se, která vám bude sedět nejvíce? V dnešní době je na výběr z mnoha různých dekorů. Ať už se jedná o jednobarevné glazury nebo jednu z mnoha imitací přírodních materiálů. Pokud se rozhodujete mezi kamenem, betonem nebo dřevem a stále váháte, pojďte si přečíst, proč je dobré vybrat si právě imitaci dřeva. 

Teplo domova v dřevěné struktuře 

Ne nadarmo se dřevo stalo symbolem toho pravého „doma“. Však se říká – strážit rodinný krb – a čím se v tom krbu topí? No dřevem. Kdybychom to pojali jako metaforu. Dřevo i na pohled poskytuje rodinné teplo, klid a pohodu. Svými přívětivými odstíny vytváří vřelou atmosféru. Člověk je součástí přírody, a tak se nejvíc sám sebou cítí právě ve společnosti dřeva. Tak jako by právě seděl v lese. Dost ale psychologických rozborů. Dřevo v dnešní době frčí a skvěle doplní téměř každý interiér. Pokud se vybírá dlažba, imitace dřeva je téměř jasnou volbou. Jaké oblíbené styly jím zdůraznit?

Hygge

Severský fenomén posledních let. Už jste o něm slyšeli? Hygge se stal velmi oblíbenou designovou variantou i pro české domácnosti. V čem tkví jeho kouzlo? Propojení dřeva, příjemných textilií, kožešin, svíček, osobitých dekorací a tlumených světel. Tento styl z našich domovů dělá příjemné místo, kam se můžeme schovat po náročném dni a obklopit se měkkými dekami. Odložit telefon a dívat se do teplých světel hořících svíček, nebo krbu, pokud máme to štěstí. Dlažba v imitaci dřeva je proto jasnou volbou. Je praktická a zároveň její letmý chlad doplní koberce a polštáře. 

Minimalismus 

Druhý velmi oblíbený celosvětový fenomén – a to nejen v interiérech, je zaměření se na minimalismus. Ať už v tom, kolik věcí se rozhodneme již nevlastnit, tak ve spojení s přírodou, ekologií a odbourávání svého ega. Když se řekne minimalismus, co si představíte? Bílé stěny, strohý bílý nábytek. Doplňky v černé, šedé a béžové barvě. Dekorace nikde. Studené, že? A právě teď přichází na scénu dlažba. Imitace dřeva bude naprosto dokonalou volbou i pro tento styl. Celý interiér, i když zbaven zbytečných dekorací, najednou bude působit teple a přívětivě. Díky odstínu podlahy se i v neobvykle prázdném interiéru budete cítit jako v teplém obětí. 

Ptáte se, kde si vybrat? 

Kolik je na světě druhů samotných stromů, tolik je na výběr dekorů dlažby v imitaci dřeva. Také se můžete rozhodovat mezi rozměry, konečnou skladbou a vhodnou pokládkou. S tím vším vám hravě poradí třeba na pobočkách KERAMIKA SOUKUP a.s. Jistě jste o nich už slyšeli. Působí na českém trhu aktivně již 30 let a za sebou mají mnoho spokojených zákazníků, žijících ve stylových interiérech. Chcete se k nim přidat i Vy?

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky