půdorys dřevostavby na míru

Dřevostavba na klíč: Jak se v ní žije?

Moderní dřevostavby jsou nepochybně trendem moderní doby. Zatímco ti, co staví klasicky z cihel, si dnes zoufají, protože nedostatek a vysoké ceny stavebních materiálů jim stěžují každou fázi výstavby, ti, kteří staví dřevostavbu si pískají. Dřevostavba na klíč má mnohé výhody. Tou nejvýraznější je ale jistě rychlost výstavby. Dá se říct, že do půl roku opravdu bydlíte. Víte, jak se ale v dřevostavbě bydlí?

Dřevostavby se mohou pochlubit skvělými termoizolačními vlastnostmi

Život v dřevostavbě „nováčky“ možná zprvu překvapí. Je to opravdu takové přírodnější bydlení. Novopečení majitelé si pochvalují zejména příjemné klima a skvělé termoizolační vlastnosti. Co si pod tím ale představit? 

Zatímco cihla dlouho drží teplotu, a to nejen tu příjemně vysokou, ale i mrazivě chladnou, dřevostavbu vytopíte raz dva. V zimě, když se vrátíte z procházky, stačí zapnout topení nebo zažehnout oheň v krbu a za chvíli už si libujete v hřejivém teplíčku. Pro dokonalé teplo domova si klienti plzeňského specialisty na dřevostavby EasyHomes nechávají instalovat i krbová kamna. Romantika zajištěna!

I v létě příjemný chládek

Ještě více oceníte dřevostavbu v létě. Nesnesitelné parno v interiéru vás skutečně trápit nemusí. Když jsou venku tropy, lidé v městech se v bytech a cihlových domech doslova „vaří ve vlastní šťávě“, vy si budete libovat nad příjemným chládkem v dřevostavbě

Zatímco do cihel se po pár parných dne nakumuluje teplo, které pak cihly sálají do interiéru i během noci a vy ani za nic nemůžete zamhouřit oka, v dřevostavbě toto nehrozí. Jakmile večer klesne teplota, stačí dřevostavbu vyvětrat a na noc máte krásné příjemné klima. Budete spát jako miminko.Zaujali jsme vás? Více o dřevostavbách vám poví experti z EasyHomes. Pro dřevostavby doslova dýchají. Jejich „základnu“ najdete v Plzni, ale rádi vám vaši dřevostavbu snů postaví kdekoliv po ČR. Na začátku letošního roku dokonce expandovali a dřevostavby staví i v Rakousku.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest