kancelářská židle s důmyslným designem

Kancelářské křeslo: 3 funkce o kterých jste nejspíš neměli ponětí!

Kancelářské křeslo je mekou každého pracovního prostoru, nezbytnou součástí kanceláří i některých domácností. A přestože většina křesel a židlí nabízí oblíbené funkce, jako je nastavení výšky a možnosti otáčení, existují křesla, jež přinášejí něco jedinečného a neobvyklého navíc. Dnes se podíváme na 3 z nich, které mohou rozšířit portfolio jejích výhod.

Masáž v pracovní době 

Vestavěná masážní funkce je jednou z těch nadstavbových. Pomáhá zmírnit stres a napětí. Nabízí různé úrovně masáže, které pomáhají snížit svalové napětí a podporují relaxaci. Masážní funkci lze snadno ovládat k tomu určenými pákami a tlačítky. Můžete ji tedy spustit, když právě sedíte u stolu a pracujete, aniž byste se museli zvedat a cokoliv přerušit. Je vhodná zejména pro ty z vás, kteří tráví dlouhé hodiny sezením v jedné poloze a potřebují uvolnit napětí ve svalech.

Nebe pro vaše ramena 

Další neobvyklou funkcí, kterou nabízí nejedno kancelářské křeslo, jsou nastavitelné područky. Ty přináší podporu pro vaše předloktí při práci a zároveň zlepšují držení těla. Područky lze nastavit do různých výšek a úhlů, aby bylo zajištěno potřebné podepření. Což může mimo jiné pomoci snížit namáhání ramen a krku. A jak zlepší držení těla? Jednoduše! Udržují paže v pohodlné a přirozené poloze při psaní nebo používání myši. Pořízení křesla s nastavitelnými područkami ocení hlavně ti z vás, kteří trpí bolestmi ramen nebo krku kvůli hrbení se.

Podpora pro bedra

Bederní opěrka je další z nadstavbových funkcí kancelářských křesel. Vyrábí se v mnoha ergonomických designech. Někdy je součástí a jindy je možné ji dokoupit dodatečně a přidat na křeslo stávající. A co umí? Účinně brání proti bolesti zad při dlouhém sezení. Podporuje vaši páteř a můžete díky ní předcházet také bolestem v křížové oblasti zad. Jak jste na tom vy? A kterou funkci byste při dlouhém pracovním dni ocenili nejvíce? Pokud nevíte, co si vybrat nebo chcete všechno naráz, poraďte se s profíky, třeba ve známé plzeňské prodejně židlí Peška. 

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky