kancelářská židle vhodná pro home office

Mise kancelářská židle Aneb 3 tipy pro spokojený home office  

Rozhodli jste se, že práce v kanceláři už není nic pro vás? Chcete se věnovat vlastnímu seberozvoji, trávit co nejvíce času v přírodě a stát se tak trošku soběstačnými? V dnešní době ale samozřejmě, jak všichni víme, nelze žít bez peněz. Penízky na živobytí si nějakým způsobem vydělat musíme. Pokud tedy nejste rentiéři, nebo jste nezdědili majetky po pratetě, práce vás nemine. Jak roste možnost, pracovat z domova, na tak zvaný home office, tak také roste poptávka po kvalitních židlích, které jsou součástí našich domácích kanceláří. Dnes si řekneme 3 tipy, na které se zaměřit, když se vybírá kancelářská židle pro spokojenou práci z domova. 

Tip číslo 1: Čas

Napřed se zamyslete, kolik času budete trávit prací. Stačí vám dvě hodinky denně, anebo jako vášnivý pracant jste odhodlaný pracovat z domova i 10-12 hodin denně? Čas je důležitý určující faktor. Pokud budete pracovat kratší dobu, vystačíte si s levnějším modelem židle, která disponuje i méně funkcemi. Jestli-že se chystáte být opravdovým dříčem, pro vaše záda bude vhodné vybrat židli dražší. Při takovém množství práce se pak vyplatí pořídit židli se speciálním systémem pro podporu zdraví. 

Tip číslo 2: Pohodlí a ergonomie

I když spousta lidí přijde do supermarketu a prostě si koupí první židli v krabici, kterou potká, není to úplně veselé řešení. Kancelářská židle by vám měla pasovat. Respektive vy byste měli pasovat do ní. Dalšími důležitými kritérii pro výběr jsou vaše tělesné proporce. Pokud jste vysocí, vybírejte vždy židle pro vyšší postavu, s možností hlavové opěrky a krční podpory. Jestli jste silnější postavy, je vhodné zaměřit se na tvar sedáku i na jeho nosnost. Komu z vás se někdy stalo že mu levná pracovní židle neustále sjížděla k zemi? Tak to se vám se správným výběrem už dít nebude. 

Tip číslo 3: Materiál

Často podceňovaná položka. Představte si, že pracujete v teplém letním dni z domova a administrativu kombinujete s opalováním. A teď se posadíte na koženkovou židli, ze které se nelze posléze odlepit. Vždy je na pořadu dne kvalitní kancelářská židle, která je vyrobena z takového materiálu, jež bude vyhovovat stylu vaší práce. Prodyšná látka v oblasti beder nebo vyjímatelná střední část sedáku vás mohou svou přidanou hodnotou velmi překvapit. 

Kde si vybrat? 

Tipy jsme shrnuli samozřejmě okrajově, protože co člověk, to individualita. Proto vám raději doporučíme místo, kam si jít vybrat. A když si nebudete vědět rady, tím lépe! Na prodejně židlí Peška v Plzni se o vás totiž prodejce vždy postará s nejvyšší péčí. Poradí vám přesně na míru. Díky rozmanitému showroomu si také můžete všechny druhy vyzkoušet, než se rozhodnete.
Tak co, už si jdete domluvit home office? My rozhodně ano!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest