moderní dřevostavba s bazénem

Moderní dřevostavby vítězí díky rychlosti výstavby

Zdá se, že moderní doba stavbě rodinného domu příliš nepřeje. Ceny stavebních materiálů jsou astronomicky vysoko, drahé jsou i již existující nemovitosti. Když se jednoho dne probudíte a řeknete si, že byste chtěli bydlet ve vlastním rodinném domě, čeká vás opravdové martyrium, na které si navíc budete muset nachystat dostatek finančních prostředků. 

Stavební materiály nejsou jen drahé, jsou i těžko dostupné

To, co ale všechny, kteří chtějí stavět, od finálního rozhodnutí často odrazuje, nejsou jen peníze, ale i čas. Zatímco v minulém režimu se hovořilo o „frontě na banány“, dnes můžeme směle mluvit o „frontě na cihly“. Stavební materiály nejsou jen drahé, jsou i těžko dostupné. 

Co vyřeší aktuální krizi ve stavebnictví? Těžko říct. Mnoho těch, co touží po rodinném domě, ale našlo zajímavé řešení. Stále větší oblibě se těší moderní dřevostavby. Kromě toho, že nabízí příjemné ekologické bydlení, je jejich hlavní výhodou i rychlost výstavby.

Od stavebního povolení bydlíte do několika měsíců

Zažádáte o stavební povolení, dostanete ho a do pár měsíců bydlíte. To je vidina, které se skoro nedá odolat. U moderních dřevostaveb to není žádná reklamní vějička, ale skutečnost. Tím, že jsou materiály na stavbu dřevostavby dostupné a firmy je vyrábí v podstatě jako „konfekci“, nemusíte při samotné výstavbě dlouho čekat.

Déšť, sníh ani krupobití vás nemusí trápit

Dalším plusem, který urychluje výstavbu, je i to, že stavaři nejsou vázáni na rozmary počasí. Dřevostavby se kompletují v suchých halách s optimální teplotou. Nehrozí tedy degradace stavebního materiálu ani zpožďování stavby.

Ti, co již v dřevostavbě bydlí, se shodují na tom, že si vybrali dobře. Ačkoliv se zprvu rozhodovali právě jen na základě toho, že chtěli bydlet rychle. Dnes si užívají skvělých izolačních vlastností dřevostaveb i příjemného klimatu v interiéru.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky