domácí mytí auta

Mytí auta jako DIY projekt

Mnoho lidí si své auto myje sami doma, což má mnoho výhod. Zaprvé, může to být levnější než platit za pravidelné návštěvy profesionálních myček. Za druhé, mytí auta doma umožňuje lidem mít větší kontrolu nad celým procesem a použitými materiály, což může být šetrnější k životnímu prostředí. Navíc je to skvělý způsob, jak strávit čas venku a užít si trochu zábavy. My se dneska podíváme, jak to pojmout jako vlastní DIY projekt. 

Domácí mytí 

Pro mytí auta doma budete potřebovat několik základních věcí, jako je přísun vody, hadice, kbelík na vodu, rozličná autokosmetika na různé povrchy, dále různé druhy hadříků a dalších pomůcek. Důležité je také mít k dispozici správné nástroje, aby bylo možné důkladně vyčistit každý kout auta. Začněte tím, že umyjete kola a podvozek auta. Poté použijte hadici na opláchnutí auta a následně naneste šampón a důkladně ho rozetřete po celém povrchu. Poté opět použijte hadici na opláchnutí auta a osušte ho hadříky. Důležité je nezapomenout na vnitřní části auta, jako jsou okna a interiér. Tady si však dejte pozor na použitou kosmetiku a také na to, jaké nástroje na čištění a údržbu zvolíte. Co materiál, to potřeba mít vlastní pomůcku i druh kosmetiky. 

Výsledek jednoduše 

Takováto alchymie není nic pro vás? Pokud nejste příznivci hledání informací a shánění všech rozličných hadříků, houbiček a pomůcek, nenuťte se do DIY projektů. V tomto případě rozhodně neplatí, že pokud si umyjete auto doma, vyjde vám to levněji. Nákup a skladování všech pomůcek včetně kosmetiky vás vyjde na nemalé peníze a ukousne vám pořádný kus skladovacího prostoru. Nemučte se tím, co vám nedělá radost! Prostě své auto svěřte do rukou profíků, kteří už všechno vybavení mají a také s ním umí zacházet. Vyzkoušejte ruční mytí auta od profíků a nebudete litovat.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest