Na detailingu čeká auto mytí i renovace světlometů

Když hovoříme o detailingu, mluvíme o velmi důkladném, a přitom i šetrném mytí aut, které může zahrnovat mytí zvenčí, voskování, aplikaci keramické ochrany, čištění interiéru a mnohé další akce. V rámci detailingu se specialisté věnují na přání zákazníků i renovačním pracím, jako jsou opravy poškrábaného laku, leštění a renovace světlometů.  

Detailing si zaslouží každé auto

Ačkoliv si mnozí myslí, že prémiová péče, jakou detailing nepochybně je, se týká jen drahých a luxusních vozidel, opak je pravdou. Detailing si čas od čas zaslouží úplně každé auto, o které se jeho majitel chce dobře starat. Samozřejmě detailing je takřka nutností, pokud chystáte auto na speciální událost – například na svatbu, nebo pokud plánujete prodej vozidla, ale zkuste ho zařadit do běžné péče o auto i jen tak pro radost.

Umýt auto si sice dokáže doma skoro každý, ale práce profesionálů je důkladnější. Kromě toho, že mají zkušenosti, mají k ruce i profesionální autokosmetiku a nástroje – vysokotlaké čističe, profesionální vysavače aj.

Detaileři se postarají i o ochranu laku

Navíc, jak již bylo řečeno, provozují profesionální detaileři i drobné renovace a především prevence. Nejsilnější ochranou, kterou můžete svému vozu dopřát, je keramická ochrana laku. Sice si dnes můžete koupit autokosmetiku, která se na první pohled tváří jako keramická ochrana, ale je vždy lepší, když keramickou vrstvu na karoserii vozidla aplikují specialisté. Správně nanesená keramická vrstva zajistí autu maximální ochranu povrchu, barevnou stálost a UV ochranu.  

Základem pro aplikaci ochranné vrstvy je ale dokonale vyčištěný povrch karoserie. Nanášet keramiku je lepší vždy po předešlé strojní korekci laku. Proto je lepší svěřit péči o váš vůz profesionálům. A co vy? Jak pečujete o svůj vůz?

 

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest