úklid domácnosti

Nechte vánoční úklid domácnosti na profesionálech

Advent je skoro za dveřmi a vy si jistě pamatujete, jak vám maminky vštěpovaly do hlavy, že na svátky musí být celý byt nebo dům naklizen, aby přiletěl Ježíšek, že? Jako děti jsme žasly nad tím, proč naše mámy v prosinci, kdy je venku zima, že by ani psa nevyhnal, leští okna, perou záclony a dostávají celou domácnost do opravdu prvotřídní kondice.

Vracíte se z práce za tmy a naklidit „na Ježíška“ zkrátka nestíháte?

Když se na ty obrázky z dětství podíváme s odstupem, asi si mnozí říkáme, že ty naše mámy byly opravdové superhrdinky. Když si dnes představíme, že bychom se měli po práci vrhnout na škrobení záclon, jímá nás hrůza. Aktuální společenská situace, inflace, krize – to vše nás nutí zůstávat v práci nepříjemně dlouho. Někteří z nás si možná ještě k hlavnímu pracovnímu poměru přibrali brigádu. „Naklidit na Ježíška“ je v seznamu našich povinností až hluboko na dně. Přitom nám to ale v hlavě stále hlodá. 

Nechte úklid domácnosti na profesionálech – odškrtnete si nemilou povinnost

Máme pro vás jeden tip. Nechte letos úklid domácnosti na profesionálech. Není to žádná ostuda. Pokud si neustále říkáte, že když to zvládla vaše máma, zvládnete to taky, zkuste s takovými myšlenkami přestat. Nic nemusíte. Vánoce, zvláště v aktuálně vypjaté době, by měly být především o radosti ze sdílení společně stráveného času a o vytváření vzpomínek . Ne o umytých oknech a vyčištěném koberci.

Využijte advent a dopřejte si duševní wellness, ne stres

Využijte tyto svátky pro příjemný duševní wellness a nechte pro jednou úklid na specialistech. Myslíte si, že je taková služba drahá? Možná by vás překvapilo, že není. A nebo se na to podívejte z druhé strany – jaká je vaše hodinová mzda? Jakou cenu mají pro vás tři hodiny strávené s dětmi? Aha! 

Profesionální uklízeči a uklízečky zvládají úklid domácnosti rychlostí blesku a navíc mají k ruce i profesionální nástroje a přípravky. Mají zkušenosti, které my nemáme. Proto to, čím bychom my trávili (a zabili) celý víkend, zvládnou třeba za jediné odpoledne. Dopřejte si letos svátky v klidu a nechte generální úklid domácnosti na někom jiném.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky