půdorys projektu rodinného domu

Projekt rodinného domu z cihel proměňte v dřevostavbu

Situace na trhu s nemovitostmi je nepředvídatelná jako aprílové počasí. Pokud chcete stavět, není to o moc lepší. Vichřice na trhu se stavebními materiály se sice mírně uklidnila, ale ti, co chtějí stavět, se potýkají s mnoha dalšími problémy, než je pouze fronta na cihly. Z mnohých jmenujme například nedostatek pracovních sil.

Stavební firmy nestíhají a stavba zděného domu se mění v horor

Stavba svépomocí, která byla v minulosti tak oblíbená, se ve světle událostí posledních let a měsíců proměnila v horor. A nestíhají ani stavební firmy. Pokud i vy prožíváte svoji vlastní noční můru a přemýšlíte, zda bylo moudré pouštět se do projektování zděného domu, máme pro vás tip. Proměňte projekt rodinného domu z cihel v projekt dřevostavby. Experti z EasyHomes Plzeň si s tím poradí levou zadní a vy do pár měsíců bydlíte. 

Máte stavební povolení na zděný dům? I tak si můžete postavit dřevostavbu

Pokud máte stavební povolení, EasyHomes vám postaví dřevostavbu – samozřejmě jen tehdy, když o to budete stát. Vyřídí nezbytnosti na úřadech, přeplánují plánovaný dům (a třeba vám pomohou navrhnout i menší, pokud chcete ušetřit) a do pár měsíců započnou se stavbou. Pokud si navíc vyberete jeden z typových domů EasyHomes, zkrátí se doba projektování na polovinu. A to už je pěkná úspora času, co říkáte?

Jaké jsou další výhody dřevostaveb?

Ačkoliv si dřevostavbu mnoho lidí vybírá právě kvůli rychlosti výstavby a minimu komplikací při realizaci, mají dřevostavby i další benefity. Z mnohých jmenujme například úsporu energií, která je v současné době velmi aktuálním tématem. Šetří se, kde se dá, a dřevostavby EasyHomes jsou nízkoenergetické. I když teď bydlíte v bytě, překvapí vás, jak jsou náklady na život v dřevostavbě nízké.

Zároveň je bydlení v dřevostavbě známé jako zdravější. Příjemné klima dělá dobře alergikům i pacientům s chronickými respiračními obtížemi. Ale to není vše. Chcete se dozvědět více o dřevostavbách? Experti EasyHomes jsou vám k dispozici.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest