zaměstnanec detailing za vás pracující na renovaci laku auta bmw x5

Renovace laku auta je po zimě nutností. Jaký způsob se hodí právě pro vás? 

Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno dokáže zima napáchat na laku vašeho čtyřkolového miláčka? No detaily ani raději nechtějte vědět. Cítili byste totiž hlubokou lítost a okamžitě se chtěli stěhovat do domu s garáží. Nebo si garáž alespoň pronajmout. Jenže za jízdy svůj vůz stejně neochráníte, viďte. Nebojte, i když jste teď smutní, existuje řešení. 

Hluboké rýhy, škrábance a odřeniny

Pokud jste se dostali do kontaktu se štěrkem, nějaký dobrák vám ojel auto klíčem nebo jste se stali obětí kroupů, které vám celý lak pěkně pošramotili… tou nejlepší volbou je přímo hloubková renovace laku auta. Ruční leštění laku dokáže opravit i hluboké rýhy, škrábance nebo odřeniny. Pomůže také v případě zašlého nebo přesušeného laku. Pomocí závěrečné péče voskem, můžete váš vůz ochránit lak na dlouhé měsíce a také předejít usazení nečistot. 

Jemné škrábance způsobené běžným provozem

Jestli váš lak neutrpěl tak hluboká traumata, jako v prvním případě, může vám pomoci jemnější rozleštění laku. Často se stává, že při častém ježdění do klasické kartáčové myčky, váš lak utrpí více, než byste čekali. Tyhle situace jsou vůbec nejzákeřnější. Myslíte si, že pro své auto děláte něco dobrého, a přitom opak je pravdou. Jemné rozleštění vhodnou auto kosmetikou může být právě pro vás to pravé. 

Keramická ochrana laku 

Rozhodli jste se vyzrát na škrábance a nečistoty na delší dobu? Výborně! V tomto případě je pro vás nejvhodnější volbou keramická ochrana laku. Co taková keramika dokáže? Je to vůbec ta nejlepší varianta ochrany vašeho vozu, kterou aktuálně na trhu najděte. Její použití působí nejen proti uv záření a nečistotám. Pomáhá také zajistit barevnou stálost vašeho laku. Keramikou nemusíte chránit jenom lak samotný, ale lze s ní ošetřit také disky nebo reflektory. 

Pustit se do toho sám? 

Jedna z metod je jistě ta, kterou jste hledali a kterou váš vůz potřebuje. Pouštět se do těchto druhů péče nebo ochrany sám, však nemusí být vždy tou nejlepší volbou. Od toho je tady ověřené detailingové centrum. V Plzni na Domažlické sídlí společnost Detailingazavas.cz. Nejen renovace laku auta je součástí nabídky. Tak na co ještě čekáte? Podívejte se na stránky a zamluvte svému autu pomyslný wellness ještě dnes.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest