ruční mytí auta bentley continental

Ruční mytí auta udělá z bazarového kousku váš osobní vůz 

Pořídili jste ojeté auto. Bylo za dobrou cenu. Najeto má tak akorát, aby vám sloužilo na spoustu dalších let. Už proběhl přepis na úřadě. Parkovací kartu jste nechali převést na novou SPZ. Stihli jste se pochlubit známým na sociálních sítích. A teď vás čeká to nejdůležitější. Udělat z nově přivezeného auta VAŠE auto! Dneska se podíváme, jak na to. 

Přijetí nového člena 

Ten první pocit smutku, když jste se vzdali svého předchozího auta. Je těžké se smířit s tím, že je už navždy pryč. Proběhlo rozloučení a výměna. To nové je vlastně takový nepřítel. Nevoní tak, jak jste byli zvyklí. Ani uklizené není tak, jako bylo to původní. První jízda byla zvláštní, jako by to nové byl takový osahaný vetřelec, který se cpe k vám do rodiny. Vím, jak se cítíte. I když jste ho chtěli, není to prostě to staré. Je na čase, abyste se v novém přírůstku cítili dobře. A to chce dva základní kroky. Pojďme se na ně podívat. 

Napřed zábava, potom povinnosti

Zařídili jste pojistku a další náležitosti. Když už jste v tom utrácení, trochu se rozšoupněte. Nakupte si všechny důležité osobité drobnosti. Tím myslím novou voňavku do větráku, držák na mobil, škrabku na led a koště na sníh. Kapsář do kufru se taky bude hodit. A hlavně nezapomeňte na nějaký přívěšek na zpětné zrcátko. Všechny tyto věci si připravte doma do krabice. Teď je totiž čas dopřát svému novému miláčkovi tu nejzásadnější věc, kterou jsme ještě nezmínili. Ruční mytí auta

Zlaté české ručičky

Co si pod tím představit? Zapomeňte na odpoledne s kyblíkem plným jaru a houbou. Je nová doba a své auto můžete svěřit do rukou profesionálů. Ti ho umyjí velmi důkladně. A to nejen zvenku, ale hlavně zevnitř. Dívali jste se na ty flekaté sedačky a už googlili potahy? Nemusíte. Parní čistič je refreshne natolik, že budou jako nové. Párou se tady v Plzni na Domažlické čistí také všechny plasty, stropní čalounění a těžko dostupná místa zbavená hloubkové špíny, mastnoty, otisků prstů, alergenů a roztočů. Ach, už taky cítíte tu svěžest a máte chuť se projet? Po tom, co nemusíte s kartáčkem nebo hadříkem drhnout každý kout, vám zbyde dost energie třeba na rodinný výlet

A co myčka?

Nestačilo by prostě zajet do myčky? Ne, nestačilo. V dnešní době bude lepší, když se klasické, levné, kartáčové myčce obloukem vyhnete. Tedy v případě, že chcete udržet svůj lak bez škrábanců a rýh, které časem vylezou na světlo. Necitlivé strojové zacházení autům zkrátka škodí. I když je rychlé a poměrně levné . Ruční mytí auta je šetrné a precizní. Každý plast, zrcátka, prahy, značky, světla. Všechno bude jako nové. 

Na koho se obrátit

Ptáte se, kdo má za sebou spousty spokojených zákazníků a kam můžete zajet i vy? Dopřejte svému autu den pro sebe. Takovou osobní transformaci. Přijeďte s ním do Plzně na Domažlickou. Tady sídlí firma Detailingzavas.cz. Auto pečlivě umyjí jak zevnitř, tak zvenku. Odstraní všechen hmyz a vyleští okna. Lak navoskují a celé auto také šetrně osuší. Váš vůz vyzvednete krásně čistý, a i když je to ojetý mazlík, věřte, že bude vypadat jako nový. Teď už přišel váš čas. Čas použít KRABICI a v ní uložené osobní poklady. Zůstaňte chvíli na parkovišti, pověste a rozmístěte všechno, co jste pořídili. A teď… v čistém, voňavém autě zařaďte jedničku. A vydejte se domů. Ve svém novém autě.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky

Odebírejte náš newsletter

Přidejte se do našeho email listu a nikdy vám nic neunikne.