stěhovací dodávka pro stěhování firem

Stěhování firem nechte na profících, zn.: Vždycky!

Stěhujete firmu do nových prostorů? Asi už vás teď jímá hrůza z toho, co to bude všechno obnášet. Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. A to je řeč jen o stěhování domácnosti. Co by se pak ale mělo říkat o stěhování firem? Těžko říct. Ale vy moc dobře víte, co vás všechno čeká… balení počítačů, projektoru a další elektroniky, stěhování těžkých skříní, velkých pracovních stolů, kancelářských židlí, balení šanonů a všech možných dokumentů…

Nestěhujte se zaměstnanci. Stěhování firmy nechte profesionálům

Nečekejte, že vám se stěhováním zodpovědně pomohou vaši zaměstnanci. Samozřejmě je o to můžete v jejich pracovní době požádat, ale ruku na srdce – nesvěřili byste majetek firmy raději do rukou profesionálů, kteří mají zkušenosti, profesionální nástroje a ví, co dělají? Každý umí něco a těžko se dá předpokládat, že administrativní pracovník nebo IT vývojář zvládne efektivně přestěhovat konferenční místnost se vším vybavením. Navíc ani sehnat velké auto se zkušeným řidičem není jen tak. Neriskujte nepříjemnosti.

Stěhovat byt možná sami zvládnete, ale přestěhovat firmu? Ani omylem!

Stěhovat byt nebo dům možná svépomocí zvládnete, i když i to je někdy oříšek. Ale stěhování firmy, to je úplně jiná káva. Svěřte se raději do péče profesionálům. Experti na stěhování firem vám zapůjčí potřebný balící materiál, odpojí a pečlivě zabalí všechny stroje, na přání provedou demontáž a následnou montáž nábytku a samozřejmě vše naloží, převezou a opět vyloží na vámi určené místo.

Nedělejte si ze stěhování firmy většího strašáka, než kterým už je. Profesionální stěhováci mají dostatek zkušeností, know-how i stěhovací nástroje. Celý proces tak proběhne hladce a rychleji, než kdybyste firmu stěhovali se zaměstnanci. Na nové pracoviště se tak budete stěhovat s úsměvem.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky