žena s červenými lodičkami

Tyto dámské letní boty budou jako stvořené pro letošní dovolenou!

Po několikaleté neplánované pauze jste se konečně hromadně domluvili, že letos vyrazíte na dovolenou. Nejvíc vám samozřejmě chybělo moře a mořský vzduch. Ať už vyberete některou z Evropských přímořských metropolí a nebo se vydáte do lákavé exotiky… Jedno je jasné. Budete potřebovat kvalitní obuv! Ta je totiž základem všeho cestování. Pohodlí pro nohy zaručí nerušený požitek z cesty. Dneska se podíváme na dámské letní boty a řekneme si, které vzít s sebou na cesty. 

Přímořské metropole

dámské lodičky Tamaris světle růžové barvy

Pokud vás láká dovolená u moře, ale máte rádi ruch města… nebojte se vyrazit třeba do Barcelony nebo na Francouzskou Riviéru. Chodníky jsou tu upravené. Málo kdy sejdete z očekávané cesty. Pro tento typ dovolené svým nohám můžete dopřát trochu elegance a zvolit nižší podpatek. Třeba takové béžové nebo v barvě nude se skvěle hodí ke každému outfitu. 

Slunce a písek

Dámské letní boty vyrobené z kůže na platformě

Stýskalo se vám po Chorvatsku? Nebo se chystáte třeba do Řecka či Španělska? Na klasické dovolené určitě využijete pohodlnější obuv. Jednak se hodí na procházky přilehlou přírodou, ale nepodlehne zkáze ani při kontaktu s pískem či slanou vodou. Možná jste zvyklí ošetřovat koženou obuv pouze na zimu před posypovými solemi. Zkuste pro sychr tentokrát boty naimpregnovat i před cestou k moři. Přece jen… sůl je pořád sůl. Bezvadné budou nízké pantofle a nebo boty na klínku. 

Exotika a rozmanité počasí

Dámské kožené sandály s korkovými prvky

Pokud jste někdy byli třeba v Thajsku nebo na Bali, víte, že se kdykoliv může přihnat „tropický deštík“… při němž ale snadno dojde k zatopení silnic. Během dne se vlivem tepla všechna voda z ulic vypaří, ale je dobré vybrat dámské letní boty v nesmrtelné verzi. V exotice vás čekají také procházky džunglí a nerovným povrchem. Zatěžkávací zkouškou dobře projdou boty, které budou pevně držet na noze a tvořit pro vás tolik potřebnou oporu. Vybírejte s pevnou měkčenou podrážkou, s páskem kolem kotníku a nejlépe barevně neutrální, ať se hodí ke všemu a nemusíte jich s sebou balit více.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky