žena používající prostředek na mytí oken

Venku mrzne! Mytí oken odložte na později. 

Ještě jste se nerozjeli po létě a najednou přišel podzim. Než jste stihli přehodit oblečení ve skříni, zaskočil vás sníh. A než jste se rozkoukali, venku mrzne.mytí oken najednou nic není a vy se cítíte provinile? Nebojte, Ježíšek byl stejně moc malý na to, aby chápal, co jsou to umytá okna. Dejte si po celém roce konečně nohy nahoru a prostě to nechte na později. 

Okna už nemyjte

Anebo… Co kdyby se to později, změnilo na nikdy? Ne, nemyslíme tím, abyste přestali dbát o své bydlení a už nikdy se přes špinavá okna nemohli nikdy podívat ven. Ale co kdybyste je už nikdy neumývali vy, vlastníma rukama? V Plzni to tak dělají už z velké většiny. Obrací se totiž na jednu firmu, která to do slova, dělá za ně. Co kdyby mytí oken už nikdy nebyla vaše starost? 

V bytě či domě 

Jen si to představte, bydlíte v bytě nebo domě, kde je 5 velkých oken. Musíte si připravit: kbelík, čistič, hadr, leštící prostředek, papírové utěrky, štafle (možná vyšší, než si myslíte), převléct se do něčeho pracovního a teplého zároveň. Protože budete mýt i z venku. Čeká vás několik kol mytí a leštění. Při čemž se snažíte nepřijít o život na kymácejících se štaflích. Potom přijde na řadu váš strach z výšek, kdy s úzkostí budete mýt okna zvenku. Vzpomínáte na to? Jak pokaždé stojíte na štaflích a díváte se po očku dolů a modlíte se, abyste nevypadli z okna? Copak toho stresu není dost v každodenním životě? Je nutné se mu vystavovat dobrovolně ještě doma, tam kde má být váš klidný přístav? 

Firma nebo mrakodrap

Vlastníte firmu, nebo se v té, kde pracujete, již nejde podívat z okna? Bojíte se sklopit hlavu a říct šéfovi že vám chybí denní světlo… A tak si vezmete víkendovou směnu navíc a své okno v kanceláři umyjete stejně nebezpečným způsobem (navíc s omezeným množstvím pomůcek, než je psáno výše). Víme, jak se cítíte. Tohle všechno může být úplně jinak. 

Na koho se obrátit

Jedna firma v Plzni, má mytí oken jako zálibu. No vážně! A pomohou i vám. Obraťte se na Uklizenozavas.cz. Jak už z názvu vyplývá, vás žádná práce nečeká. Parta spolehlivých odborníků si vezme na paškál nejen okna ve vaší firmě, i kdyby sídlila třeba v mrakodrapu, nebo na lodi. Ale také u vás doma budete najednou všechno vidět jasně. Tedy hlavně ten výhled. Tak co kdybyste mytí oken nechali jednou pro vždy na odbornících? Ať mrzne, nebo ne.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky