černá kuchyňská linka na míru

Vpusťte do života novou lásku, projektem kuchyňské linky na míru 

Kuchyně je místem, kde vzniká láska. Nejen ta, která prochází žaludkem, ale také ta, jež propojuje životy celé rodiny. Jak už jistě víte, kuchyně je srdcem domova. Ať už plánujete stěhování, kupujete byt nebo dům a nebo prostě jen potřebujete změnu, poradím vám, jak to celé uchopit, aby to s vaší novou kuchyní šlo jako po másle.

Kuchyňské linky na míru, záruka splněných snů i potřeb!

Je to tu, konečně jste se rozhodli pro změnu a teď je čas pustit se do akce. Jistě přemýšlíte, kterou cestou se vydat. Jestli zvolit levnou sektorovou kuchyni, která bude mít víc ale, než pro, nebo rozjet větší projekt, vysněnou kuchyni, kterou ve studiu naplánujete na míru. Za mně jistojistě vítězí varianta číslo dvě a hned vám řeknu proč. 

Proč zvolit projekt na míru? 

Jste snílek a máte úplně jasnou představu, jak by vaše budoucí kuchyně měla vypadat? Nebo jste spíše prakticky uvažující a víte, co je pro vás důležité, co se vybavení a umístění týče? Máte netradiční prostor, kam je potřeba kuchyni takzvaně vměstnat? Ať už je to jakkoliv, vždycky je nejlepší volbou nechat si navrhnout projekt kuchyňské linky na míru přímo pro vás. Můžete si určit nejen design a volit tak, aby se hodila do stylu zbytku vašeho interiéru. Lze si vybrat také z mnoha rozměrů skříněk, které budou perfektně pasovat do vašeho prostoru. Každá skříňka může disponovat vnitřním vybavením, dle vašich potřeb. Ať už jste zvyklí mít všechno přesně rozdělené ve skříňkách, příbornících a zásuvkách a nebo se na takové rozdělení právě chystáte, spolu s pořízením nové kuchyně. 

Na co se připravit?

Patříte k těm, kteří by si nejraději naklikali skříňky po doma, v nějakém demo plánovacím programu a měli to pod kontrolou? Ale notak, co kdyby jste se pro tentokrát uvolnili a prostě a jednoduše důvěřovali zkušenému profesionálovi? V kuchyňském studiu Kuchař v Plzni o vás bude postaráno, nemusíte se bát. Pojďme si jen dát dohromady, co potřebujete připravit než vyrazíte. Jistojistě s sebou vezměte půdorys prostoru, ve kterém by se měla kuchyně nacházet. Pokud máte představu o barvách, nebo designu, klidně si s sebou vytiskněte obrázky pro inspiraci. Návrhář ve studiu vám ukáže všechny dostupné možnosti a zpracuje  3D návrh. Nebojte, než budete vysněnou kuchyni objednávat, proběhne ještě přesné zaměření prostoru. Podle výběru se individuálně domluvíte na objednávce a dodání.

Splňte si všechna tajná přání

A teď už je to jen na vás. Můžete si plánovat, kam uložíte všechno nádobí, náčiní a uskladníte potraviny. Věřte mi, že možností je nepřeberně. Precizní kuchyně německé a italské kvality mají vždy dokonale promyšlený design jak zvenku, tak zevnitř. Víte jak se to říká, když máte uklizeno kolem sebe, je snazší nastavit klid i ve své duši. Nebojte se tedy naporoučet si všechno, co vám přijde na mysl. Uvidíte, že nebudete litovat. Kuchyně je tou nejdůležitější částí domu nebo bytu, je tedy zbytečné až nežádoucí, dělat kompromisy. Pojďte si domluvit schůzku, už jste jen krůček od vaší nové kuchyňské linky na míru.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky