žena s tetováním na nártu s modrými pantoflemi

Vybíráme dámské pantofle: Letošní léto bude jiné!

Vzpomínáte ještě z loňska, jaký je to pocit, když trávíte léto v nekvalitních pantoflích? Už tolikrát se vám stalo, že jste se v těch plochých, nijak netvarovaných botách s tenkou podrážkou vydali na procházku. Tentokrát jste věřili že to bude jiné. Ale zase byli nohy bolavé, plné puchýřů a držení těla trpělo. Je na čase konečně myslet na své nohy a svá záda. Dneska se podíváme na dámské pantofle, úplně jiné než ty, které jste obouvala doposud.

dámské pantofle světlé barvy

Pohodlné „žabky“ 

Pantofle, které v našich končinách nazýváme žabkami, poznáte podle typického pásku do tvaru písmene Y, který po nazutí obepíná nohu. Část pásku, kterou svíráme mezi palcem a ukazováčkem, pro udržení boty na noze nás ale dokáže pořádně potrápit. Při použití příliš tvrdého materiálu nám rozedírá prostor mezi prsty. Často se pod nekvalitními pásky tvoří na nártech puchýře. A typická tenká, mnohdy gumová podrážka do našeho chodidla ráda nechá prorazit nějaký ten špičatý kámen. Tak s těmito zážitky je na čase se rozloučit. Krásné žabky, které se díky svému odstínu hodí ke každému oblečení nejsou jen krásné. Mají tvarovanou, vyměkčenou podrážku, díky níž můžete pohodlně v pantoflích strávit celý den bez úhony. Podporuje držení vašeho těla, tlumí nárazy, takže chrání vaše klouby, a navíc si v nich budete připadat jako v bačkůrkách.

dámské pantofle modré barvy

Romantika nevyšla z módy

Máte raději dámské pantofle, které se nedotýkají prostoru mezi prsty? Chápeme, také jsou pro nás oblíbenější. Ale jistě jste i s nimi zažili více než jednu nepříjemnou chvíli, že? Pokud jsou totiž pantofle, jejichž pásek vede přes nárt, vyrobeny z umělého materiálu, dokáží nadělat mnohem více škod než proslulé žabky. Puchýře a otlaky, které se pod páskem následně vytvoří, vám znepříjemní nejeden hezký den. Proto je základem vždy pořizovat kvalitní výrobky, z přírodních materiálů. Tyto překrásné jemně modré pantofle dodají každému outfitu na romantice. Jsou kožené, s vyměkčenou stélkou, která zajišťuje jemný došlap. Zapínají se na suchý zip, a tak se hravě přizpůsobí každé noze. Díky speciální použité technologii Antistress šetří vaše klouby i páteř. Netrefili jsme se vám do vkusu? Nezoufejte, ukázali jsme jen dvoje krásné dámské pantofle z mnoha. Na výběr je z nepřeberného množství barev i tvarů. Zárukou však je, že pokud budete vybírat u Trendy shoes, vždy se dočkáte jen té nejlepší kvality na trhu. Tak na co ještě čekáte? Zaměřte se už konečně na své pohodlí, podpořte správné držení těla a letošní léto bude úplně jiné, než byly všechna ta předchozí.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky