stěhovací firma z Plzně si poradí se vším!

Vyplatí se stěhovací firma? Aneb fámy a mýty, které vás stále nutí stěhovat svépomocí

Čeká vás v brzké době přesun do nového? Možná už plánujete zapojení rodiny a přátel. Každý, kdo má ruce, nohy a větší vůz, může být nápomocen. Stále se vyhýbáte objednání stěhovací služby, protože jste za život uvěřili spousty domněnkám? Pojďme se na ně podívat a některé známé jednou pro vždy vyvrátit. 

Náklady

Jedním z běžných mýtů o stěhovácích je, že jsou prostě drazí. Svépomocí to vždy vyjde levněji. To však nemusí být nutně pravda. I když se stěhovací firma může na první dobrou zdát nákladově méně efektivní variantou… Při stěhování svépomocí existuje mnoho skrytých nákladů, na které zapomínáte. Pronájem stěhovacího vozu, opotřebení vlastních vozů, benzín, nákup balicích materiálů, čas strávený nad balením a také volno v práci. Pokud zvolíte stěhováky, často v ceně poskytují veškeré obalové materiály, benzín už je započítaný a také rozmontování, smontování a křehké zabalí za vás. Celkové náklady jsou tedy srovnatelné nebo dokonce nižší, než když se pustíte do stěhování sami. 

Stres

Další mylnou představou je, že pokud se stěhujete sami, bude to pro vás méně stresující. Ve skutečnosti je to naopak. Najmutí renomované stěhovací společnosti vám stres ušetří tím, že poskytne profesionální a zkušené stěhováky. Ti hravě odnesou těžké věci, zajistí logistiku, obalí křehké věci a vše udělají doslova za vás. Nejedna stěhovací firma často nabízí pojistné krytí na jakékoli poškozené nebo ztracené věci, což vás může také uklidnit. Zjednodušeně řečeno, když objednáte stěhováky, nemusíte nic nosit, rozebírat a podle domluvy s firmou často ani balit. 

Jednoduchost

A konečně, někteří lidé věří, že stěhování svépomocí je jednodušší a rychlejší než najmout stěhováky. To také není pravda. Může být velmi časově náročné a bez patřičného vybavení a zkušeností vám bude trvat mnohem déle než se stěhovací firmou. Profi firmy mají vždy potřebné vybavení a nástroje k snadnému a efektivnímu přesunu velkých a objemných předmětů, jako je nábytek a spotřebiče, což vám šetří čas a energii. Celkově lze říci, že najmutí stěhovací společnosti proces přesunu ve všem pouze usnadní. 

Hledáte někoho spolehlivého, kdo nerozbije vaše věci, je profesionální, má všechny zmíněné nástroje a zároveň nestrhne vaši peněženku? Vyberte službu Stěhujemezavas.cz. Můžeme jí vřele doporučit. Tak co, podařilo se nám vyvrátit mýty o stěhovácích?

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky