číštění oken ve výškách

Výškové práce v zimě: Profíci se postarají i o sníh na střechách

Jak praví populární seriál Hra o trůny, „winter is coming“, zima se blíží. A se zimními měsíci se blíží i období teplot klesajících pod bod mrazu, plískanic, vánic, oblev střídajících se s námrazami a obecně počasí, které nás spolehlivě zažene domů k teplému čaji. S tím přichází i mnoho starostí a povinností, zvláště pro majitele nemovitosti. 

Majitel budovy zodpovídá za pravidelné shazování sněhu ze střechy – nesmí ohrozit procházející spoluobčany

Každý majitel nemovitosti je povinen zabezpečit budovu tak, aby neohrožovala procházející spoluobčany. V zimních měsících to znamená i pravidelné shazování sněhu a odstraňování rampouchů ze střech. Silné vrstvy sněhu na střechách ohrožují nejen statiku budovy, ale i lidské životy. 

Nechce se vám shazovat sníh ze střechy několik metrů nad zemí? Pozvěte výškaře

Chápeme, že nemáte čas, chuť ani možná sílu na to, abyste v zimních měsících trávili hodiny na střeše a odstraňovali nánosy sněhu. Co s tím? Tím nejlepším, co můžete udělat, je pozvat na výškové práce odborníky. Výškaři jsou zkušení, mají potřebné know-how a navíc jsou vybavení horolezeckou technikou, se kterou je práce několik metrů nad zemí hned bezpečnější.

Specialisté na výškové práce střechu i opraví

Navíc v případě, že při práci na střeše odhalí poškození, které je potřeba opravit, zvládnou střechu sami opravit. Aby byla střecha v perfektní kondici a zvýšila se její životnost, jsou takové občasné kontroly nutností. Specialisté na výškové práce z Plzně se zabývají shazováním sněhu ze střech, ale to není vše. S tím samozřejmě souvisí jeho odklízení, odsekávání ledů a rampouchů z hůře dostupných míst a také čištění zamrzlých žlabů. Ke své práci mají k ruce již zmíněnou horolezeckou techniku, ale také celou řadu speciálních nástrojů pro odstraňování zmrzlého ledu a sněhu

Nevíte, zda si výškaři troufnou i na vaši střechu? Nepodceňujte je. Jsou zvyklí uklízet střechy šikmé, ploché i střechy s různými krytinami. Sjednejte si je na práci na vaší střeše a uvidíte, že se neleknou vůbec ničeho.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest