3D návrh koupelny vypadá od expertů jako fotografie

3D návrh koupelny: pomocník při výběru obkladů i sanity k nezaplacení!

Čeká vás renovace nebo výstavba nové koupelny? V dnešní moderní době by to nešlo bez použití technologií. V čem vám pomůže 3D návrh koupelny a proč se vyplatí vybrat si koupelnové studio, kde je součástí nabídky? 

Vizualizace především

Jednou z významných výhod využití 3D návrhu koupelny při výběru obkladů a sanitární keramiky je možnost vizualizace finálního vzhledu koupelny před provedením jakýchkoli nákupů nebo rekonstrukcí. S pomocí grafiků lze vytvořit realistickou vizualizaci, díky které můžete zhodnotit finální vzhled koupelny ještě před tím, než “kopnete” do země. Snadno tak můžete docílit vzhledu vaší vysněné koupelny a neudělat žádný krok vedle. 

Na milimetry přesně

Další výhodou, kterou přináší 3D návrh koupelny je možnost přesně změřit a umístit obklady a sanitu. Software pro vizualizace umožňuje přesné měření a umístění, čímž snadno zajistíte, že vše perfektně sedí a vypadá esteticky. To může pomoci předejít jakýmkoli chybám nebo chybným výpočtům, které by mohly nastat při rozhodování na základě 2D výkresů nebo hrubých náčrtů.

Různé varianty

A konečně, 3D návrh koupelny vám dává možnost experimentovat s různými návrhy a uspořádáními, také různými druhy obkladů, dlažeb i sanity, nebo zkoušet různě umístěné niky či výklenky. A to všechno si ujasnit ještě před tím, než začnete se stavebními pracemi. S pomocí grafického designéra si můžete vyzkoušet různá barevná schémata a uspořádání nábytku, aby viděli, co v prostoru funguje nejlépe. To může být užitečné zejména pro ty z vás, kteří řeší malé nebo atypické prostory. Vizualizace pomáhá prostor maximalizovat a vytvořit z něj funkční a vizuálně přitažlivou koupelnu. Přemýšlíte, na koho se obrátit? Jistě to ani nemusíme zmiňovat, protože jednička na trhu a ten první, kdo se vám vybavil je KERAMIKA SOUKUP. Správná volba! Zamluvíte si konzultaci s 3D návrhem ještě dnes?

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky