pravidelné čiětění interiéru auta Maserati Levante v Plzni

A zase ten Valentýn! Zkuste darovat čištění interiéru auta. Plzeň – tady ženy ví, čím muže na svátek lásky potěšit. 

Všude jenom Valentýn. 14. únor se blíží, a tak začíná každoroční lámání si hlav s dárkem pro svou lásku. Což o to, ženám se vybírá snáze. Žádný šperk, pozvánka do wellness nebo dobrá večeře nezpůsobí vaší milé zklamání. Dnešní článek je ale pro čtenářky, protože ty to mají s výběrem pro svého muže teprve těžké. 

Ponožky si nechte na Vánoce 

Kolik dárků pro může vás napadlo? Shrňme si rychle tok vašich myšlenek. Takže voňavka, tričko, kosmetika, voda po holení, řetízek, náramek, hodinky. A ponožky. Ty si nechte na Vánoce. Nebo je raději pořizujte jen tak během roku a na důležité dny se snažte vymyslet něco opravdu osobitého, co udělá vašemu muži radost. Vyvarujte se univerzálních dárků, člověk pak může nabít pocitu, že si jej zas tak nevážíte… 

Originální dárek 

Pokud je váš muž milovníkem aut, výborným dárkem pro něj může být poukaz na čištění interiéru auta. Plzeň má na Domažlické třídě detailingové centrum, kde se o auto postarají naprosto skvěle a do posledního detailu. Celý interiér si vezmou do parády pomocí parního čističe. Ten zvládne nejen sedačky a čalounění ale také strop. Postarají se zároveň o všechny skulinky, na které se často zapomíná. Větráky a těžko dostupná místa. I všechna tlačítka, světýlka a drobnosti. Jako dáreček navíc můžete pořídit třeba nějakou pěknou vůni do auta. Vonné dřívko s vyměnitelnou náplní do větráku je stylové a udělá radost každému. 

Kam pro poukázku

Jak už jsme zmínili, v Plzni sídlí detailingové centrum. Má příhodný název Detailingzavas.cz a tak si jej zapamatujete snadno. Když prozkoumáte jejich web, jehož adresa je součástí názvu, můžete si vybrat hodnotu, ve které poukázku koupíte. Za nás je to opravdu neotřelý dárek, který udělá radost každému muži.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky