dámské zimní kozačky černé barvy

Dámské zimní kozačky pro každou ženu. Najděte si svůj styl!

Běžné kozačky jsou pro mnoho žen nepostradatelnou součástí šatníku, respektive botníku. Když ale přijde chladnější počasí, nebo dokonce udeří mrazy, je třeba vytáhnout dámské zimní kozačky. Máte je, nebo se chcete inspirovat před koupí nového páru?

V zimě nikdo mrznout nechce. Ať už žijete na venkově, na horách nebo v podhůří, či ve městě, dámské zimní kozačky prostě ve výbavě mít musíte. Jen tak se dá nevlídné podzimní počasí, které postupně přejde ve sníh a v mráz, přežít v suchu, teple a zdraví.

Nízké, nebo vysoké?

Dámské zimní kozačky nejsou jen jedny. K dostání jsou dnes v nejrůznějších provedeních. Na vás je vybrat si ty, které vám budou nejpohodlnější, budou ladit s vaším outfitem a budou se vám na první pohled líbit.

Zatímco někdo začíná s výběrem od barvy, spousta žen „filtruje“ boty nejprve podle výšky. Chcete mít v zimě schovaná prakticky celá lýtka, nebo vám stačí zakrýt kotníky, aby vám nemrzly ony? Vsadíme se, že většina žen by chtěla mít v teple nohy až téměř po kolena – spousta z nich má ale smůlu, a to kvůli příliš širokým lýtkům. Dobrou zprávou je, že elegance se dá nahnat i nižšími botkami. Pokud si tedy nechcete nechat šít vysoké kozačky na míru.

Na podpatku, klínku i s plochou podrážkou

V současné době už jsou ženy vybíravé. A to je dobře! Volit můžeme nejen mezi výškou bot
a jejich barvou. Velký rozdíl ve vzhledu může udělat i to, jestli konkrétní boty mají plochou podrážku, klínek nebo podpatek.

Pro dámy, které nehodlají z elegance slevit ani za nic, jsou tu právě kozačky na podpatku. Na opačném konci spektra stojí dámy vyznávající ležérní styl, a to v botkách s plochou podrážkou. Mezi tím jsou pak boty na klínku, který decentně zvedá patu a tím tvaruje postavu až k pasu, ale snáz se v nich chodí a není třeba umět spolehlivě vyvažovat jako při pohybu na podpatcích.

Pak už stačí jen přihlédnout k celkovému provedení bot (jestli jde spíš o sportovní, nebo elegantní styl?) a výběr může být u konce!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *