útulná dřevostavba easy 24

Dřevostavby Bungalovy: Proč je pořídit a v čem jsou jejich výhody oproti patrovým domům?

Přemýšlíte o koupi vlastního rodinného domu? Když dřevostavby – bungalovy nebo patrové domy?  Toť otázka. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký typ domu by vám seděl více, pojďme se na tuto otázku podívat společně. Dnes se postavíme na stranu bungalovů a probereme si jejich hlavní výhody. 

Bezbariérová

Jednou z hlavních výhod koupě bungalovu oproti patrovému domu je samozřejmě absence schodů. To ji činí dostupnější a pohodlnější jak pro starší pokolení, tak i osoby s pohybovými problémy. Celý obytný prostor působí vzdušnějším dojmem. Je také více rozprostřený a snáze dostupný. To z bungalovu dělá ideální dům pro rodinu s malými dětmi. Často jsou nízkopodlažní domy také navrženy se širšími dveřmi i chodbami, což vám usnadní nejen pohyb po domě, ale také přesun nábytku při stěhování nebo dodatečných úpravách. 

Prostorná

Další výhodou je více prostoru a soukromí než v patrovém domě. To proto, že jsou dřevostavby – bungalovy logicky pro svou rozlohu postaveny na větších pozemcích. To většinou přináší i větší zahradu a venkovní prostory. A díky větší zahradě je možnost trávit více času venkovními aktivitami nebo relaxací. Bungalovy jsou tedy ideální volbou pro rodiny, které si zakládají na svém soukromí a mají raději klidné prostředí. 

Flexibilní

Pokud jde o možnost vlastního designového přizpůsobení, nízkopodlažní domy nabízejí větší flexibilitu. Otevřený prostor má méně konstrukčních omezení. Díky tomu můžete prostor lépe přizpůsobit svým specifickým potřebám a preferencím. Bungalovy lze navíc snáze předělat nebo rozšířit, protože se není třeba starat o strukturální integritu horních pater. To znamená, že můžete provádět změny snáze a levněji. A pokud na to máte pozemek, kdykoliv si prostor o něco rozšířit.

Tak co, byli jsme nápomocni vašemu rozhodování? Pokud si stále nejste jistí, nebojte se mrknout na stránky jednoho z největších výrobců dřevostaveb v ČR. A to plzeňské Easy Homes Solutions.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky