kuchyň na míru v dřevěném stylu

Kuchyň na míru dokáže využít prostor do posledního centimetru

Kuchyně vždy byla, je a bude základem každého bydlení. Ať už žijete v domě, ve velkém bytě, nebo v garsonce, tuto místnost alespoň jednou denně určitě neminete. Někdy se poštěstí a máte pro ni připravenou velkou místnost. Jindy naopak bojujete o každý centimetr. To nevadí, všechny varianty jsou v pořádku. Je tu možnost pořídit kuchyň na míru, která přesně sedne do jakéhokoliv prostoru. 

Konec kompromisů

Kuchyňská linka sestavená na míru přináší nejednu skvělou možnost, jak dostat všechno, co potřebujete. Vybrat si můžete z mnoha rozměrů skříněk s rozličnou vnitřní výbavou. Je pro vás pohodlnější mít talíře ve spodní zásuvce zafixované dřevěnými kůly proti pohybu? Nebo je raději ukládáte do horní skříňky? Co hrnce? Raději si kleknete, vyndáte všechny přední, abyste se dostali k těm vzadu? Či jednoduše zvolíte zásuvku, kde máte přehled na první pohled? Potřebujete rozdělit do různých zásuvek příbory, mít speciální prostor na nože, naběračky, měchačky i vývrtku na víno? Víte, kam tím mířím. Všechno je možné. Popusťte uzdu fantazii, zbořte hranice! Vše je na míru, vše si můžete vybrat podle vlastních preferencí. Každý centimetr bude využitý podle vašich představ.  

Praktické může být i krásné

Je čas konečně přestat dělat kompromisy! O praktičnosti už jsme mluvili, teď je čas na design. V dnešní době je vzhled důležitým parametrem. Hezký harmonický design v nás vzbuzuje pozitivní emoce. Zbavuje nás stresu. A pokud se doma cítíme dobře, uvnitř nás se rozhostí klid. Široká škála barevných dekorů, prolisů i speciálních povrchů dvířek vás jednoduše nadchne. Stejně tak pracovní desky jsou k dostání v mnoha dekorech i materiálech. Ať už vyberete v kuchyňském studiu cokoliv, máte záruku, že to bude vyrobeno z kvalitního, odolného materiálu. Kuchyň na míru je prostě ideální volba v každé situaci

Parťák z Plzně

Pokud hledáte studio, kde vaše sny přetvoří ve skutečnost, máme pro vás jeden spolehlivý tip. Kuchyně Kuchař, s.r.o., je firma sídlící v širším centru Plzně, v ulici U Zvonu. Zkušenosti v oboru, velmi milý servis, ale hlavně možnost spolehnout se na to, že máte za zády parťáka, který vás v tom nenechá. Od první schůzky cítíte, že jste na správném místě. Pan Kuchař s vámi probere všechny vaše potřeby a preference. Na jejich základě společně vytvoříte 3D návrh. Celým procesem půjdete společně, od zaměření, přes objednávku až po montáž a předání. Kuchyňské studio pana Kuchaře má na kontě spousty spokojených zákazníků a skvělých recenzí. Obraťte se na něj i Vy a nebudete ani chvíli litovat.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky