šedý oblek na míru

Konfekce vám nesedí? Nechte si ušít moderní oblek na míru!

Lidé jsou různí a různě vypadají. Často se stává, že konfekční kousky jednoduše nepadnou – jsou dlouhé rukávy, sako se nedá dopnout v pase nebo je moc volné u krku… Z problému ale vede jednoduchá cesta. Chce to oblek na míru.

Asi by na světě bylo o něco krásněji, kdybychom měli ideální těla na konfekční velikosti a vyhovovaly by nám i naše vlastní fyzické proporce. Tak to ale nechodí a občas je potíž sehnat oblek, který padl, aby v něm dotyčný nevypadal – lidově řečeno – jako hastroš. Oblek na míru to jistí! A nemusí být ani drahý, může vydržet dlouhé roky a prokázat svému nositeli skvělou službu.

Oblek na míru je snad tou nejlepší vizitkou muže

Oblek by neměl v šatníku žádného moderního muže chybět. Nemůžete se totiž všude objevit v džínách a svetru – rozhodně by to nepůsobilo dobře na plese, svatbě nebo třeba důležité obchodní schůzce s velkým potenciálem. Díky dobře padnoucímu obleku můžete v ostatních vyvolat parádní první dojem a ten, jak známo, dokáže otevřít dveře na nejrůznější místa.

Navíc může být přesně podle vašeho gusta. Moderní obleky se šijí ve třech základních provedeních:

  • comfort fit – rovný, nezúžený střih, bývá nejpohodlnější díky volnějšímu provedení, které dovoluje větší rozsah pohybu bez většího omezení
  • slim fit – úzký a přiléhavý střih, hodí se pro každého muže s vypracovanou postavou, kterou krásně obepnou jak kalhoty, tak sako
  • modern fit – mezi střihy comfort fit a slim fit stojí obleky střihu modern fit, je volnější a pohodlnější, ale zároveň stále velice elegantní

Vybírat nemusíte samozřejmě jen podle své postavy a preferované úrovně pohodlí. Zatímco na formální akce se hodí spíš obleky střihu comfort fit a modern fit, na ty méně formální je fajn vzít si oblek střihu slim fit. Ten zároveň často sedí mladším ročníkům.

U obleku na míru si k tomu zvolíte i nejrůznější aplikace – například jeden nebo dva knoflíky, rozparek, typ kapsy… Zkrátka si „navolíte“ vlastnosti tak, aby vám v obleku bylo bezvadně i v těch nejnáročnějších situacích.

Jakmile budete pátrat po někom, kdo vám takový oblek ušije, hned se informujte o tom, co všechno je v ceně a co naopak není. Obvykle je do ní zahrnuto měření, výběr materiálu ze vzorníku, konzultace, samotné ušití obleku a jeho závěrečná zkouška.

Zainvestujte do obleku na míru a budujte dojem úspěšnosti už na první pohled. Vyplatí se to!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *