Giorgio Fashion postava muže v obleku na míru

Pánské obleky na míru: Proč se vyplatí zainvestovat?

Oblek na míru je pro většinu z nás luxusní záležitostí. Přitom ještě poměrně nedávno – několik desítek let zpátky – bylo šití na míru běžnou rutinou. Lidé měli méně oblečení, ale zato jim padlo jako ulité – bylo zkrátka na míru. Nástup konfekce ale přístup k módě zcela proměnil. Dnes se však k tomu, že si necháváme šít na míru, vracíme. V trendu jsou ručně šité boty, a o šatech a oblecích ani nemluvě. Zejména při významnějších životních okamžicích, kdy chceme vypadat perfektně, pojistíme dokonalý zevnějšek oděvem na míru. Pánské obleky na míru jsou typickou záležitostí svateb. Proč se ale omezovat jen na „den D“? Oblek na míru vám dokáže zpříjemnit vícero životních událostí.

Oblek na míru – zn.: Bez kompromisů!

Sníte o tom, že přijdete do obchodu s konfekcí a tam u prvního stojanu najdete přesně ten oblek, o kterém sníte? Tak to je bohužel opravdu jen sen. Málokomu se poštěstí, že mu oblek z konfekce dokonale padne a zároveň splňuje požadavky na barvu, siluetu, knoflíčky, materiál hlavní látky i podšívky a tak dále. Mohli bychom pokračovat donekonečna. Většinou vždy při pohledu do zrcadla narazíte na něco, co by mohlo být lepší U obleku na míru ale nemusíte dělat kompromisy. Vybíráte si totiž vše od A do Z a na zkouškách vyladíte i střih tak, abyste se sami sobě v zrcadle líbili. 

Pánské obleky na míru zkrátka padnou!

A tím se dostáváme i k otázce střihu a velikosti. Málokdo se může zařadit do úzké skupinky šťastlivců, kteří mají zcela konfekční velikost. A to nemluvíme pouze o míře v pase. U pánských obleků bývá kamenem úrazu délka rukávů, délka nohavic, rozvírání saka v oblasti hrudi… a ruku na srdce, kdo zažil ten nepříjemný pocit, když u pánského obleku vypadá skoro vše perfektně, ale pak si ho obléknete a cítíte, že nesedí v ramenou? I když v zrcadle vypadáte skvěle, jakmile sako nesedne právě v rameno, jedná se o zbytečně vyhozené peníze. Naproti tomu oblek na míru je jako „druhá kůže“. Vždy padne.

Oblek na míru je unikát

Nevěsty si rády nechávají šít svatební šaty na míru, aby ve svůj velký den a na svatebních fotkách měly šaty, „které nemá žádná jiná“. Stejně tak i oblek na míru je vždy unikát. Exkluzivní a jedinečný. Kromě toho, že vás bude hřát pocit, že máte na sobě opravdový originál, je příjemné vědět, že jste se na jeho tvorbě podíleli vy sami a že má tedy i váš rukopis.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky