pansky oblek na svatbu od giorgio plzen

Trendy obleky na svatbu sezóna 2023/2024 jsou tu! Jaké barvy a materiály frčí?

Ať už chystáte letní svatbu na poslední chvíli, nebo vás čeká velký den až v příštím roce, mrkněte se na trendy aktuální sezóny! Jaké obleky na svatbu se hodí právě pro váš láskyplný den, kterým posunete vztah na vyšší úroveň? 

Výrazné barvy

Pokud jde o trendy svatební obleky pro aktuální sezónu, výrazné a živé barvy hrají prim! Po mnoho desetiletí zpět byla pozornost vždy upřena na nevěstu a její šaty. V posledních letech se konečně přestalo zapomínat na ženichy. Klasický černý oblek, který zanikl, aby dal prostor kráse svatebních šatů je minulostí. Je na čase, aby i ženich podtrhl svou osobnost! A jak toho docílit lépe, než volbou výrazného obleku? Trendy jsou vzorované látky, pastelové barvy a potom ty tmavší zejména v zelených, modrých a bordových odstínech. Právě barvy a vzory dodají outfitu punc jedinečnosti a vykreslí ženichovu osobnost správným způsobem. 

Nude odstíny

Co si budeme povídat. Příroda frčí a cokoliv je v jejích zemitých odstínech, je trendy. Béžová, světle šedá a hnědá patří mezi trendy barvy pánských svatebních obleků. Tyto světlejší odstíny jsou ideální pro vytvoření jemného a romantického vzhledu, zejména pro denní nebo venkovní svatby. Světlé obleky dodávají ženichovu kompletu nádech sofistikovanosti a elegance a vytvářejí jemný, ale stylový vzhled. Jsou také univerzální a lze je snadno spárovat s různými doplňky, aby odpovídaly celkovému svatebnímu tématu a stylu.

Nesmrtelná klasika

Klasické a neutrální barvy nadále zůstávají nadčasovou volbou pro obleky na svatbu. Klasický styl černého obleku zůstává oblíbený díky své nadčasovosti a všestrannosti. Módní návrháři však nabádají k mírnému uvolnění formálnosti a umožňují ženichům experimentovat s různými odstíny tmavě modré, tmavě šedé, krémové a odstínu terakota. Klasické a neutrální barvy jsou ideální pro formální a tradiční svatby například s obřadem v kostele. Vyzařují eleganci a snadno doplňují různá svatební témata a barevná schémata. Tyto barvy nikdy nevyjdou z módy a snadno svůj tehdejší svatební oblek vynosíte na divadelní představení, pracovní schůzky a další příležitosti.Ať už chcete vystoupit z davu a nechat se obdivovat, nebo raději necháte všechno světlo vrhat na nevěstu, hravě si svůj oblek vyberete v Plzeňské pánské speciálce Giorgio Fashion. Přímo ve “Smetance” u náměstí vás čekají nejen obleky z aktuální nabídky, ale můžete si ten svůj nechat ušít i na míru. Tak v jakém duchu bude vaše svatba?

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest