herní židle k pc od české značky Peška

3 dobré rady pro výběr herní židle k pc 

Stále hledáte tu pravou? Tu která vám bude dlouhodobě oporou. Bude připravena vás podržet, kdykoliv se jen trochu zakloníte… Obejme vás tak, že pocítíte bezpečí. Bude ji bavit si s vámi hrát?
Úplně to chápeme. Najít tu pravou herní židli, která bude každodenním parťákem, opravdovým trůnem pro hráče, může být docela oříšek. Dneska se podíváme na 3 dobré rady pro výběr herní židle k pc

  1. Barva není to nejdůležitější

Ať už jste našli zálibu v hraní her, nebo se z vás pomalu stává hráč profesionální, jistě už je, nebo přijde čas, kdy bude potřeba vybrat správnou židli. Pro každého z nás je důležitá vizuální stránka a povětšinou vybíráme při nákupu hlavně podle vzhledu. V tomto případě se ale vyplatí postupovat opačně. Napřed si důkladně projděte parametry, rozmyslete si svá očekávání a potřeby a pak se vrhneme do výběru co se barvy a vzhledu týče.

  1. Konstrukce a funkce 

Pokud nechcete, aby vás po hodinách hraní trápila bolavá záda, krk nebo bolavá kostrč, vyplatí se investovat do herní židle k pc. Čím byste rozhodně měli začít, je konstrukce. Taková správná židle by měla být pohodlná a obepínat vaše tělo tak, abyste ani po x hodinách hraní nebyli náchylní ke zmíněným bolestem. Myslete také na to, aby měla židle uzpůsobené bederní výztuže. Není nad to, když se můžete opřít opravdu pohodlně a židle je vaší podporou. Nastavitelná by měla být také bederní opěrka. Loketní opěrky jsou důležitou součástí každého top herního trůnu. Nastavte si loketní opěrky vždy tak, aby tvořily linii s deskou stolu. Jedině tak budou vaše záda stále správně srovnaná. Sklápěcí opěrák je důležitým prvkem. Když už pak hrajete několik hodin v kuse, nebo se hraním živíte, je dobré mít možnost si židli položit. Ulevit si a srovnat si kostrč a zadek. 

  1. Materiál 

Ten vybírejte vždy prodyšný! Ať už kožená nebo koženková židle vypadá sebe luxusněji, věřte, že vám na ní dlouhodobě nebude příjemně. Mluvíme samozřejmě o sedáku. Židle většinou nějaké kožené nebo koženkové prvky má. Mezi hráči jsou v převážné většině muži. Je tedy dobré i pro jejich plodnost a komfort, sedět na tvarovaném sedáku, který je z prodyšného materiálu. 

Na koho se obrátit 

Tak, teorii už jsme si řekli. Důležitá je ale praxe. A vůbec nejlepší je, když si židli vyzkoušíte. U každé postavy vám bude pohodlné něco jiného. Nevíte si rady a trochu se v tom ztrácíte? Obraťte se na odborníka. Když se řekne „židle dneška“, co vás napadne první? No jistě! Peška! Židle Peška sídlí v Plzni, v Zelinářské ulici, přes most od náměstí. Výroba je precizní, ruční a všechny součásti jsou výhradně z České republiky. Pokud tedy stále hledáte tu pravou, zajděte k Peškovi, pomůže vám s pořízením opravdového herního trůnu.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky