zaměstnanec úklidové firmy v plzni čistící okenní rám na novostavbě

3 tipy které usnadní rozhodování při výběru úklidové firmy

Rozhodli jste se svěřit úklid své domácnosti do rukou úklidové firmy a teď se snažíte vybrat tu pravou? Co by pro vás mělo být určující a směrodatné, a vést tedy ke správné volbě? Dneska se podíváme na 3 tipy, díky kterým si snáze vyberete mezi úklidovými firmami. 

Typ číslo 1: Nabízené služby

Obecně platí že bychom měli vždy zvolit kvalitu před kvantitou. Ale někdy není kvantita na škodu. Jen si to představte. Čím více toho jedna firma umí, tím spíše se můžete držet té jedné a navázat dlouhodobou spolupráci, ať budete uklidit potřebovat cokoliv. Pokud tedy jde o hloubkový úklid domácnosti, nebo celého domu, dbejte na to, aby měla firma v nabídce mytí oken, čištění koberců, čištění čalounění a k tomu třeba zvládla uklidit i kolem domu. Nebo byla propojena s firmou, která umí čistit okapy, nebo má vlastní lešení, a tak je schopna mýt okna i z venku.

Typ číslo 2: Reference 

Tady bychom měli zase upřednostnit kvalitu před kvantitou. Firmu vybírejte pečlivě. Přece jen ta, kterou zvolíte, bude zasahovat do vašeho soukromí. Pustíte jí k sobě domů. A víte, jak to je. V našem bordýlku je často ukryto největší množství našich tajemství. Firma by měla mít dobré reference. Ať už je vyčtete na google nebo vám ji doporučí vaši známí. 

Typ číslo 3: Personál a celkový vibe firmy

Pokud se rozhodnete pozvat firmu domů na zkoušku, uděláte asi nejlépe jak můžete. Celkový pocit, který budete mít z personálu rozhodne. Také můžete vyzkoušet, zda zaměstnanec mluví na účet úklidové firmy dobře. Další výhodou je, že si kvalitu odvedené práce můžete zkontrolovat na vlastní oči. 

Vlastní zkušenost 

My to dělali přesně podle tohoto postupu a výběr úklidové firmy dopadl naštěstí dobře. Pokud byste se chtěli inspirovat naším výběrem, můžeme vřele doporučit plzeňskou firmu Uklizenozavas.cz. Sídlí na Domažlické třídě. Na výběr má tolik činností, že jsme byli nadšeni. Navíc má pěkné re

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest