Bytový architekt Plzeň interiér na míru

Bytový architekt Plzeň: Interiér zařízený na míru není jen pro boháče

Ať už stavíte novostavbu, rekonstruujete starší objekt, koupili jste si garsonku nebo opravujete byt z pozůstalosti, mít na své straně bytového designéra se vždy vyplatí.

Samozřejmě, že i služby bytového architekta něco stojí. Ani vy nechodíte do práce zadarmo. Přidaná hodnota, kterou vám ale práce s profesionálem přinese, je nedocenitelná. Mnoho lidí, kteří si ani neumí představit, v čem spolupráce s designérem spočívá, si myslí, že jsou to vyhozené peníze, nebo že se jedná o nadstandardní službu pro „boháče“. Není to ale tak.

Zařizovat interiér svépomocí není vždy tím nejlepším řešením

K této mylné představě je vede myšlenka, že nakoupit nábytek a vymalovat zvládnou. Ale zařídit interiér vkusně a prakticky není tak jednoduché. Je to jako se službami kadeřníka. Vzít do ruky nůžky a ostříhat si vlasy pravděpodobně zvládnete – ale jste si jistí, že se vám bude váš účes líbit a že se bude dobře upravovat? Velmi podobné je to s bytovými architekty.

Bytový architekt Plzeň vám v první řadě pomůže vyvarovat se mnohých chyb, které by vás jednak mohli mrzet, a jednak by vás mohly stát i peníze. Profesionál vidí prostor jinak než „běžný smrtelník“. Vidí jeho nedostatky i přednosti a hlavně vidí i všechny možnosti šikovných úložných prostorů.

Bytový architekt zařídí byt podle vás, ne podle posledních trendů

Další věcí, která často lidi od schůzky s bytovým architektem odrazuje, je to, že někde v časopise nebo v televizi viděli interiér zařízený designérem, který se jim nelíbil. „No, jo, ale já to nechci tak moderní,“ říkají například. Je třeba si ale uvědomit, že bytový architekt nezařizuje interiér podle toho, co se líbí jemu, ale podle toho, co se líbí vám, respektive jeho klientům

Proto je nutné, aby poznal nejen váš interiér, jeho dispozice, přednosti a negativa, ale i vaši osobnost. Při prvotní konzultaci se proto důkladně seznámí s tím, co máte rádi, jaký je váš životní styl, jak početná je vaše domácnost apod. 

Spolupráce s profesionálním architektem vám může pomoct i ušetřit. Pokud si zařídíte bydlení svépomocí a budete v budoucnu řešit nedostatky, které jste si nešikovnou kombinací interiérových prvků přivodili, bude to pro vás představovat nečekané vícenáklady. Navíc bytový architekt má své ozkoušené dodavatele a ví, do čeho se vyplatí investovat a co jsou vyhozené peníze. I v tom vám může pomoct.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest