interier auta v bile kuzi

Čištění interiéru auta nanokosmetikou – v čem je lepší?

Pravidelné čištění interiéru auta je základ. Ať už máte svého čtyřkolového parťáka jen jako dopravní prostředek, který vás dostane z místa A do B rychleji než autobus nebo vlak, nebo si zakládáte na tom, aby vás reprezentoval a aby čas v něm strávený byl příjemným zážitkem, je pravidelná údržba rozhodně něčím, co byste neměli opomíjet.

Neodbývejte čištění interiéru auta luxováním u čerpací stanice – to nestačí

Při mytí auta se nám často jako první věc vybaví mytí exteriéru vozidla. Důkladné šamponování a smývání povrchových nečistot. Když dojde na interiéry, mnohdy ho odbydeme vyluxováním u čerpací stanice a otřením přístrojové desky vlhčeným hadříkem. To ale nestačí.

Velký trend v péči o vozidla všeho druhu je nanokosmetika. Při aplikaci na karoserii vozidla se nano částice starají o to, aby byl povrch laku déle chráněn před všemi vnějšími vlivy – před mechanickým poškození, usazováním nečistot i UV zářením. Nanokosmetika ale umí ochránit i interiér vozu. Jak?

Nanokosmetika ochrání i interiér vašeho vozidla

Nanokosmetika určená speciálně pro interiéry vozidel vnitřní povrchy impregnuje. Nanočástice vytváří hydrofobní ochranu textilu, kůže i plastů a chrání tyto povrchy před usazováním nečistot a působením vody. Na plastových částech interiéru navíc poznáte i antistatické účinky nanokosmetiky – nano vrstva výrazně odpuzuje prachové částice, takže si budete pocit z čistého interiéru užívat o poznání déle.

Čisté prostředí je zdravé – zbavte své auto bakterií a virů pravidelným čištěním

Až příště povezete svůj vůz na detailing, požádejte detailery o to, aby se kromě karoserie, kol a oken věnovali i interiéru vašeho vozu. Špičkové ošetření nanokosmetikou poznáte a uvidíte, že si ho budete skutečně užívat. Čisté prostředí ve vozidle není pěkné jen na oko, je i zdravé. Zvláště v nedávné době jsme otázku přítomnosti bakterií a virů v našem okolí řešili velmi často. Udělejte maximum pro to, aby byl i interiér vašeho vozu zdravý.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky

Odebírejte náš newsletter

Přidejte se do našeho email listu a nikdy vám nic neunikne.