černé dámské boty rieker s kožíškem

Dámské zimní boty Rieker: synonymum pro teplo a dokonalé pohodlí
i během třeskuté zimy

Zatím se to zdá být daleko, zima ale tak jako tak přijde. Pak se vás bude ptát, proč ještě nemáte nové dámské zimní boty Rieker, když ty staré už vám dosloužily. I tuto sezónu můžete mít nohy skoro jako v bačkůrkách.

Boty na klínku i bez něj, ale taky kozačky. Ani těch se během zimy nemusíte vzdát a může vám být skvěle. Navíc budete extra šik! Stačí si vybrat svoje favoritky a každý zimní den do nich elegantně vklouznout.

U dámských zimních bot Rieker vás určitě bude zajímat, jak jsou zateplené. Vybrat si můžete z fleece provedení, ale k dispozici jsou i modely s chlupem, díky kterému vám nebude zima ani o Vánocích v kostele na půlnoční nebo při čekání na konec synova hokejového tréninku na zimním stadionu. Neumíme si představit, že by vám tuto zimní sezónu mrzly nohy.

Proč dámské zimní boty Rieker? Přece kvůli jejich kvalitě!

kožené hnědé vysoké dámské boty rieker

 

 

Německá společnost Rieker vyrábí boty už od roku 1874. Ačkoli se původně zaměřovala jen na movitější italskou klientelu, o kvalitě bot se zanedlouho vědělo i ve střední Evropě a dnes ji znají i na dalších kontinentech.

Tyto boty tedy rozhodně nejsou žádnou novinkou a firma Rieker za svou obdivuhodně dlouhou dobu existence vymazlila všechny své modely k naprosté dokonalosti.

U bot této značky se setkáte nejen s promyšleným designem, ale i s pořádně propracovanými detaily do poslední nitky. Navíc jsou neuvěřitelně pohodlné, ať už sáhnete po dámských, nebo těch pánských, na zimu, léto i mezidobí.

Čím se tyto boty vyloženě pyšní, to je antistresové provedení podrážek, které mírní nárazy při chůzi, čímž šetří klouby svých majitelů.

Zároveň se jim musí nechat jejich přátelská cena – v poměru s výkonem bývá fantastická! Zmiňované dámské zimní boty Rieker můžete pořídit už od 1 590 Kč a za spoustu modelů nedáte víc než 2 000 Kč. Navíc vám samozřejmě vydrží déle než jednu sezónu. Tak příjemnou zimu s nohama v teple!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest