hnědá mramorová dlažba do koupelny v perfektním provedení

Dlažba do koupelny nemusí být nuda!

Čeká vás rekonstrukce? Stavíte dům? Koupili jste nový byt a chcete si ho trochu přizpůsobit? Ať tak, či onak, jistě vám přijde vhod špetka interiérové inspirace.

Co je srdcem vaší domácnosti?

Co považujete za opravdové srdce domácnosti? Pro někoho je to kuchyně, protože tam vznikají výborné rodinné delikatesy, pro někoho je to obývací pokoj, kde rodina tráví nejvíce času, typičtí spáči zase nedají dopustit na pohodlí v ložnici. A co koupelna? Ta přijde často zkrátka. 

Nezapomínejte na to, že i koupelna si zaslouží péči

Přitom právě v koupelně trávíme značnou část našeho dne. Trávíme zde nejen čas při pravidelné hygieně, ale také zde relaxujeme, upravujeme si vlasy, učíme děti čistit si zuby, ženy i muži zde tráví několik minut denně péčí o pleť… Tušíte, kam míříme? I koupelna si zaslouží péči. A teď nemluvíme jen o pravidelném úklidu a údržbě. Máme na mysli péči od samého začátku – tedy už od zařizování.

Dnešní doba a dnešní trh nabízí nespočet možností, jak si koupelnu opravdu vyšperkovat. Pokud sledujete trendy ve světě koupelnové sanity, obkladů a dlažeb, jistě nám dáte za pravdu. Na své si přijdou milovníci minimalismu, skandinávského designu, glamour stylu, rustikální romantiky i nadšenci do osvědčené klasiky. 

Jaké jsou trendy? Mramor, kámen i dřevo

Kupříkladu taková dlažba do koupelny skutečně nemusí být vůbec nudná! Aktuálně jsou v módě dekory imitující mramor, přírodní kámen a dřevo. Je zde tedy značně patrný zejména odkaz na přirozenou přírodní krásu. Tyto dekory jsou právě díky tomu i univerzálně využitelné. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že jediné dřevo dokáže interiér zútulnit a mramor i kámen působí naopak chladně a neosobně, není to tak. 

Dlažba v imitaci kamene umí interiér i zútulnit

Moderní dlažby do koupelny v imitaci kamene mohou být samozřejmě minimalisticky chladné, ale najdete i takové, u nichž se odstíny šedé dostávají na škále teploty barev do příjemně domácky teplých odstínů. Taková dlažba umí vykouzlit doslova teplo domova.

Zajímá vás více? Navštivte koupelnová studia KERAMIKA SOUKUP a inspirujte se nejnovějšími trendy. KERAMIKA SOUKUP si pro inspirace i nové kolekce do nabídky jezdí do zahraničí. Módní trendy mají její specialisté v malíku!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky