Dlažba: Imitace dřeva se hodí dovnitř i ven.
Jak ji doladit k dokonalosti?

Vzhlédli jste se v dřevěných dekorech a chcete je vnést do svého interiéru nebo exteriéru? Dřevěná podlaha je pro vás příliš nákladná, nepraktická nebo vyžaduje velké množství péče? Nezoufejte! Na výběr je i dlažba – imitace dřeva, která má skvělé vlastnosti a hodí se dovnitř i ven. Proč se bude líbit i vám? 

Obecně

Imitace dřeva je všestrannou a praktickou variantou, která se hodí do vnitřních i venkovních prostor. Pokud jde o vnitřní prostory, vypadá skvěle obzvláště v místnostech, jako je kuchyně, obývací pokoj nebo koupelna. Perfektně bude vypadat i v chodbě nebo hale. Ve venkovních prostorách, jako jsou terasy nebo pergoly, hezky zapadá do krajiny a podpoří propojení s přírodou. Díky moderním výrobním technologiím může být dlažba imitace dřeva potištěna drobnými detaily, jako jsou letokruhy a suky, které umocňují věrnost imitace a poskytují realistický vzhled dřeva. Dlaždice se navíc snadno udržují a dodávají se v široké škále krásných designů.

Terasy a bazény

Pokud budete chtít dlažbu použít do venkovních prostor, myslete na to, že musí mít specifické vlastnosti, jako je mrazuvzdornost a protiskluznost. Imitace dřeva dobře funguje na terasách, v pergolách i kolem bazénů. Stejně jako jejich interiérové protějšky se dlaždice imitující dřevo snadno udržují a jsou k dispozici v různých velikostech a barevných i stylových provedeních. Poskytují také přirozený a teplý vibe všem prostorům, kde je použijete. Venkovní verze dlaždic odolá povětrnostním podmínkám i přírodním vlivům

Teplo do interiéru

Výhody použití dlažby v imitaci dřeva v interiéru jsou četné. Kromě realistického vzhledu a snadné údržby jsou také cenově výhodné a lze je rychle a snadno položit. Jsou také šetrné k životnímu prostředí, protože jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a nevyžadují použití přírodních zdrojů, jako je dřevo. Snadno s nimi docílíte různých interiérových stylů, jako je třeba Skandinávský, Chalupářský, Bohémský a mnoha dalších.
Chcete si vybrat opravdu kvalitní dlažbu? Jděte k odborníkovi, který je na trhu již 30 let. Navštivte showroomy KERAMIKA SOUKUP a vyberte si tu pravou dlažbu právě pro vás.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky