super moderní inspirace koupelny

Hledání té pravé koupelny: inspirace není nikdy dost

Čeká vás zařizování nové koupelny. Každý den googlíte, projíždíte Instagram a pinterest, ale stále jste nenašli to pravé, co by vás chytlo za srdce? To chápeme. I přes to, že je inspirace všude kolem mnoho, nestíháme ji v denním shonu sledovat. O to těžší je vybrat si to, co nám bude vyhovovat. Dneska se podíváme na možnosti, o kterých jste možná ještě neslyšeli. 

Mozaika v neobvyklých tvarech

Rádi objevujete jednoduchý styl, ze kterého nakonec vznikne něco neotřelého? Správnou volbou pro vás může být atypická mozaika. Nejedná se o klasickou mozaiku ve formě malých kostiček. V tomto případě je mozaika ve větším rozměru. Konkrétně 15 x 15 cm. Do sebe zapadající obklady můžete najít například v damaškovém tvaru, hexagonu, tvaru pomyslné rybí šupiny, trojúhelníku nebo mnohoúhelníku. Ať zvolíte jakýkoliv, z vaší stěny se stane přehlídka 3D umění. Moc hezky vypadá ve sprchovém koutě, nebo v nikách. Vynikne také jako zajímavý obklad za kuchyňskou linku.

Terrazzo a úlomky žuly 

Toužíte ladit svou koupelnu do retro stylu? Co takhle zvolit Terrazzo? Známe ho z prvorepublikových interiérů a pro naše oko nejspíš nebude úplnou novinkou. Dnešní design je samozřejmě propracovanější než kdysi. V bílé barvě s veselými prvky odstínů modré, cihlové, nebo hořčicové vnesete do koupelny radost a zároveň se dá krásně sladit s retro nábytkem. Existují i tmavší, nebo různě barevné varianty. Zkuste se porozhlédnout po vzorkovně.
Modro-bílá elegance inspirovaná Japonskem

Jste rozenými romantiky a milujete jemné květinové vzory? Avšak klasické florální dekory nejsou nic pro vás? Přesně proto je tady elegantní série Rice. Kombinace béžových a bílých obkladů. Květy v kolísajících odstínech modré. Tak jako by byly pomalu malované štětcem. Neotřelá série vnese klid do vašeho denního chaosu. Pokud nejste na modrou, série Rice je i tak nádherná. Vysoce lesklý obklad je obdařen lehkými oděrkami. Lze ho využít také jako zajímavý prvek v retro interiérech. 

Kde se porozhlédnout?

Dnes jsme vám přiblížili tři neobvyklé druhy obkladů. Pátrat nemusíte jen na internetu. Přijďte nasát inspiraci přímo do některé z prodejen KERAMIKA SOUKUP. Zkušení prodavači s vámi projdou nejen stálou nabídku, ale také novinky na trhu. Pokud se na takovou návštěvu rádi napřed připravíte, můžete na stránkách jednoduše kliknout na záložku „koupelny inspirace“, kde je jich pro vás připravena celá řada.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky