inspirace dřevěné koupelny

Zařizování nebo rekonstrukce koupelny: inspirace by vám neměla chybět!

Chystáte se bydlet v novém, nebo jen potřebujete ze staré koupelny udělat moderní oázu klidu a pohody? Než se pustíte do úprav koupelny, načerpejte inspiraci, podívejte se ke známým a taky zvažte své možnosti.

Koupelnu jako místnost máme tendenci podceňovat. Obvykle v ní přece trávíme jen minimum času, tak proč se s ní nějak extrémně „mazlit“? Stačí ranní a večerní hygiena, mezi tím občasné umytí rukou a případně toaleta, máte-li ji s koupelnou spojenou…

Moderní způsoby zařizování téhle místnosti včetně nádherných obkladů, sanity a doplňků vám dokážou, že z koupelny se může stát nádherné království, do něhož se rádi čas od času zavřete i na delší dobu, abyste unikli starostem všedních dní.

Pokud se vám tedy zachtělo úprav koupelny, inspirace je rozhodně tím, od čeho byste se měli odrazit, pokud ještě nemáte jasno, jak by měla po vašem zásahu vypadat.

Nápady můžete načerpat v podobě celků (hotových koupelen), ale i částí – například si můžete vybírat mezi tvary a designy sanity a jejích doplňků (jako jsou vodovodní baterie), hodit se může koupelnový radiátor, a chcete-li všechno perfektně sladit, zaměřte se na výběr pěkného koupelnového nábytku.

Zaostřeno na moderní obklady a dlažbu

Moderní koupelna se klidně může stát pýchou celého bytu nebo domu. Samozřejmě – návštěvy budete hostit v obýváku nebo kuchyni, ale i ony nakonec zavítají právě sem. A pak se vám jen potvrdí, že precizní výběr všeho se vyplatil.

Věříme ale, že při volbě obkladů a dlažby budete mít trochu problém. Na trhu je totiž ohromná nabídka a imitace materiálů, které jsou k dostání, jsou ve spoustě případů nerozeznatelné právě od materiálu, který se snaží napodobit. Tak můžete mít v koupelně kámen, dřevo, beton i kov v nejrůznějších barevných odstínech a ke všemu například v lapovaném nebo rektifikovaném provedení. Při výběru přejeme šťastnou ruku!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky