kuchyně s bílými lesklými obklady

Obkladačky do kuchyně – V kurzu jsou malé formáty! 

Chystáte rekonstrukci koupelny? Zařizujete zcela nový byt nebo dům? Nebo si jen říkáte, že by si vaše kuchyně zasloužila malý „facelift“? Máme pro vás tip – opravdová kouzla umí i „(ne)obyčejný“ obklad. 

Inspirujte se interiérovými trendy

Sledujete módní trendy, novinky na trhu? Aktuálním hitem číslo jedna jsou maloformátové obklady. Překvapili jsme vás? Chápeme. Ještě nedávno byly v kurzu velkoformátové obklady a dlažby, které jsou jako dělané do minimalistických interiérů. Když se KERAMIKA SOUKUP, český lídr v oblasti prodeje moderních obkladů a dlažeb, vrátila z letošního mezinárodního veletrhu CERSAIE 2022, který se konal na konci září v Itálii, přivezla zcela nové trendy.

Co je malé, je i hezké aneb V trendu jsou maloformátové obkladačky do kuchyně

Více něž 600 vystavovatelů z celého světa přivezlo do Itálie své novinky. A jaké byly? Potvrdilo se staré známé rčení, které říká, že „co je malé, je i hezké“. Velkým hitem jak do kuchyní, tak i do koupelen a dalších interiérů jsou malé formáty. Obkladačky do kuchyně tak vybírejte ideálně v rozměrech 10 x 10 cm nebo 7,5 x 15 cm.

Hledáte opravdovou stylovku? Máme pro vás tip

Kromě matné klasiky se opět dostává do módy lesk. Nejnovější kolekce obkladů představují malé obkladačky kombinující vysoký lesk a hrubou strukturu. Tím se do vašich interiérů dostává zajímavá dynamika. V kombinaci s atraktivními barvami se jedná o naprosto neodolatelnou záležitost. Pokud hledáte obklad, který vaší kuchyni dodá šmrnc, zapátrejte v nabídce KERAMIKA SOUKUP po obkladu LUME z dílny italské keramičky Marazzi, který je doslova ztělesněním všech moderních trendů.

Nemusíte hned měnit kuchyňskou linku, postačí i drobný detail. Obklady za kuchyňskou linku nemusí představovat velkou investici, přitom vaší kuchyni dodají zcela novou tvář.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest