koupelna v imitaci mramoru

Obklady a dlaždice do koupelny v imitaci mramoru – luxus jako z hotelu

Jak vypadá vaše koupelna snů? Také tak milujete, když přijedete do hotelu a otevřete dveře do vyleštěné navoněné koupelny? Věřili byste, že si takový luxus můžete užít i doma? Trendem v moderních koupelnách je „luxus jako z hotelu“.

Moderní koupelna je oázou relaxace

Co si pod tím představit? Koupelny by neměly být jen funkčním prostorem, kde se jen rychle opláchnete, vyčistíte si zuby a umyjete ruce. Měly by být oázou odpočinku, královstvím relaxace, krásným místem, kam se rádi vracíte, kde jste sami sebou, kde si můžete užít chvilku jen pro sebe. 

Obklady a dlažby v imitaci mramoru patří skvěle do wellness koupelny

I proto interiérový design klade důraz právě na podobu našich koupelen a koupelnové trendy. Letošními novinkami v katalogu českého lídra v oblasti koupelnových obkladů a dlažeb KERAMIKA SOUKUP jsou mimo jiné obklady a dlažby v imitaci mramoru, které splňují přesně to, co od wellness koupelny očekáváme. Působí luxusně, a přitom investice do nich není zdaleka tak velká jako wow efekt, který zaručeně vyvolají.

Mramor ve velkém formátu – trendy, sexy a snadno udržovatelný

Obklady a dlažby v imitaci mramoru si zamilujete. Mramor na velkém formátu působí opravdu jako z luxusních lázních. Mramor je nestárnoucí klasikou, která nikdy nezevšední. Odkaz na velkolepá renesanční italská sídla je patrný. V moderním hávu je mramor až neuvěřitelně sexy. Oproti pravému mramoru mají obklady a dlažby imitující přírodní originál několik nesporných výhod. Kromě diametrálně nižší pořizovací ceny vynikají obklad a dlažba také snazší údržbou. Vybíráte nové dlaždice do koupelny? Obkladačky, ze kterých vás bude přecházet zrak? Imitace mramoru vás nadchne. Inspirujte se aktuálními trendy a nebojte se experimentovat. Uvidíte, že se vám investice do změny vyplatí.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky