bíle obklady za kuchynskou linku

Stylové obklady za kuchyňskou linku 

Kuchyně byla vždy místem, které sloužilo výhradně pro přípravu pokrmů. S postupem doby se mění v součást otevřených prostorů domácnosti, která má působit harmonicky, přinášet nám radost, umožňovat setkávání se s celou rodinou a také dobře vypadat. Jak toho dosáhnout pomocí výběru stylové keramiky za kuchyňskou linku? Na to se dneska podíváme.

Kámen, Mramor, Beton, Dřevo 

Našli jste zálibu v přírodních materiálech, nebo jejich imitacích? Dobrá volba! Jejich výběrem nikdy nešlápnete vedle. Samozřejmě je důležité, aby ladily do celkového prostoru a netloukly se mezi sebou třeba dva odstíny dřeva, nebo různé struktury kamene. Vždy je lepší kombinovat například dvířka v dřevěném dekoru, s obklady za kuchyňskou linku v dekoru kamene nebo betonu. A naopak, když jsou dvířka jednobarevná použít zase dřevo. S výběrem vám rádi pomohou přímo na prodejně. 

Hexagony, Mozaika, Cihličky, Metro

Do moderních interiérů v minimalistickém a skandinávském stylu je vhodné volit obklad neobvyký svou strukturou a tvarem. Tyto druhy obkladů jsou aktuálně vůbec nejžádanější. Vypadají zajímavě, nenarušují celkový vibe prostoru a zároveň i tady platí známé pravidlo, že v jednoduchosti je krása. I když se v základu jedná o kuchyňské obklady, jsou hojně používány jako designové prvky také do koupelen. Série Metro je mezi mladou generací dnes tím nejžádanějším obkladem, při zařizování nového bydlení. 

Retro, Patchwork, Maiolica

Vždycky vás bavili neotřelé barevné kombinace? Fascinuje vás španělský, portugalský nebo marocký styl? Je jasné, že volba alá maiolica nebo patchwork bude ta pravá. Obklady za kuchyňskou linku pod názvem „patchwork“ nebo „maiolica“ zastupuje kombinace více druhů potisků v prolínajících se barevných odstínech. V každé sérii jsou obklady namixovány nahodile, takže trochu divočejší kombinace je vždy zajištěna. Hojně se používají také do retro interiérů. 

Tak jaké vyberete vy?  

Pokud si nevíte rady s výběrem, vůbec nejlepší je, se vždy obrátit na odborníky a nechat si poradit. Spojencem vám bude za všech okolností KERAMIKA SOUKUP. Již skoro 30 let jednička na trhu v oboru obkladů a dlažeb. Silný tým je vždy připraven si vás vzít do parády a od výběru až po dodání zajistit vše potřebné. Tak co, už se chystáte? Podívejte se jaká prodejna je vám nejblíže a vyrazte!

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky