ruční mytí černého auta

Ruční mytí aut – profíci ho zvládají i v zimě!

Víte, jaké mytí auta je nejlepší? To ruční! Pořádně se autu věnovat a důkladně ho umýt zvenku i zevnitř nemá konkurenci. Pečlivý generální úklid nic netrumfne. Na rozdíl od všech ostatních technik je ruční mytí aut nejšetrnější a nepreciznější. Vyžaduje ale čas a také chuť pustit se do práce.

V létě vám jde mytí auta od ruky, v zimě se vám do něj ale nechce, je to tak?

Asi to známe všichni. Na jaře a v létě se k očistě vozu ani nemusíme moc nutit. Sluníčko svítí, je teplo. Láká nás to ven a mytí auta není nijak nepříjemnou činností. Ještě když si k tomu pustíme rádio a s prací nám pomůže někdo z rodiny, je auto čisté raz dva. Co ale na podzim a v zimě? To už se nám do práce tolik nechce. Voda v kbelíku rychle stydne a při mytí nám mrznou mokré ruce. Jak na rozmary počasí vyzrají profesionální detaileři?

Specialisté na detailing nechávají auta vyschnout ve vyhřívané garáži

Profesionálové se věnují své práci samozřejmě i v zimě. Mají na to nějaký fígl? Specialité z detailingového centra Detailinzavas.cz mají k dispozici monitorovanou vyhřívanou garáž a v té každé auto i v nepříznivém počasí vyschne.

Co zahrnuje profesionální ruční mytí auta v detailingovém centru?

Přemýšlíte, proč svěřit auto profesionálům? Běžné mytí auta zabere tak půl hodinky. Práce profesionálního detailera ale zabere klidně celý den. Ušetřen nezůstane žádný záhyb sedačky, koberečky, stropní čalounění, ani zavazadlový prostor. Za pomoci profesionální techniky a autokosmetiky umyjí profíci pečlivě karoserii, kola, brzdové třmeny i koncovku výfuku. Ruku na srdce – myjete své auto takto důkladně, když se pustíte do mytí?

Profesionální detailing je, jak jeho název napovídá, velmi detailní. Alespoň jednou za čas by ho svému vozu měl dopřát každý, komu záleží na tom, aby vůz nejen dobře vypadal, ale byl i hygienicky čistý.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky