ruční mytí bílého vozu ford mustang v plzni

Ruční mytí aut v Plzni? Jen to nejlepší pro váš vůz!

Kdo by svoje auto nemiloval nejvíc ve chvíli, kdy je umyté a parádně nablýskané? Pokud nejste spokojení s výsledkem, v jakém vám ho „vrátí“ myčka, vydejte se na profesionální ruční mytí aut v Plzni.

Když svoje auto vezmete do klasické myčky, nejspíš se vám pak bude líbit. Když to ale budete dělat často a dlouhodobě, nešetrné mytí kartáči vám dost možná poškodí lak a pak se nebudete stačit divit, jak nevzhledné fleky v důsledku toho mohou vzniknout.

Ani vysokotlaká myčka, kde to „odmakáte“ sami, nepodá perfektní výkon. Z toho nejhoršího vaše auto dostane, pokud ale jezdíte světlým modelem, hned si všimnete, že to po umytí opravdu není žádný zázrak – leda byste sami vzali houbu a pustili se do ruční práce. Pokud jezdíte tmavým vozem, nebude to vidět, ale špína a třeba i nebezpečná polétavá rez na laku zůstane. A že dokáže napáchat pořádné škody!

Svěřte svůj vůz do rukou profesionálů

Jestliže vám skutečně záleží na čistém „mazlíkovi“, jehož lak bude dlouho v perfektním stavu, dejte ho na ruční mytí aut v Plzni a ve finále budete nadšení. Jak taková péče probíhá?

Když se odborníci zaměří na exteriér, nejdřív auto pořádně umyjí, aby ho zbavili toho nejhoršího, nejdrsnějšího a nejzákeřnějšího. Pak se zaměří na okna, která dokonale vyleští,
a potom i na dveřní a prahové prostory. V závěru dojde k vysušení a preciznímu navoskování laku.

Mytí probíhá ručně, což je ten nejšetrnější způsob, jak vaše auto zbavit i sebenepatrnějších nečistot.

Navíc si můžete zvolit z několika programů – ten základní například nabízí tlakové předmytí, ruční umytí aktivní pěnou, oplach a vysušení. Jiný pak přidává i odstranění hmyzu, umytí kol, podběhů a víčka nádrže, vyleštění oken a očištění mezidveřního prostoru. Program, který vaše auto vymazlí k dokonalosti, přidává vosk na celý vůz a aplikaci výživy pro pneumatiky. Je to, jako byste své vozidlo poslali na božské wellness!


Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest