svatebcane

Různorodé styly obleků na svatbu

Ve svatební den nejsou důležité pouze svatební šaty nevěstu, ale i obleky na svatbu pro ženicha. Správný výběr může udělat ze skvělého dne ještě nezapomenutelnější zážitek. V dnešní době nabízí trh širokou škálu stylů, které umožňují mužům vyjádřit svou osobnost a vkus. Pokud i vy hledáte inspiraci, přinášíme vám přehled hned několika nejlepších stylů pánských obleků pro tento výjimečný den.

Klasický černý smoking

Klasický černý smoking je volbou pro muže, kteří chtějí vyzařovat absolutní eleganci a noblesu. Tento styl obleku se vyznačuje lesklými lapely a čistým střihem a je ideální pro formální večerní svatební obřady. Oblek je obvykle vyrobený z kvalitních materiálů, které zaručují pohodlí a dokonalý střih. Kromě samotného obleku je důležité také vybrat vhodné doplňky. Bílý kapesník v klopě s lehkým prosvítání, minimalistické manžetové knoflíčky a elegantní hodinky dodají obleku jemný nádech osobnosti. Outfit pak doplňte lakovanými černými botami a získáte tak dokonalý svatební vzhled.


Nestárnoucí klasika

Klasický tmavý oblek je synonymem tradiční elegance a stylu. Jeho jednoduchý a přitom sofistikovaný design zaručuje, že budete vypadat elegantně bez ohledu na příležitost. Volba tmavých barev jako je tmavě šedá, tmavě modrá nebo černá přidává obleku šarm a formálnost, která je ideální pro svatební obřady. Jednou z výhod klasického tmavého obleku je jeho všestrannost. Tento styl obleku lze snadno přizpůsobit různým svatebním tématům a osobním preferencím. Doporučuje se kombinovat s bílou košilí a jemnou kravatou pro tradiční a elegantní vzhled, nebo s barevnou košilí a vzorovanou kravatou pro moderní a výraznější stylizaci. Při výběru klasického tmavého obleku je důležité věnovat pozornost i drobným detailům, které udělají rozdíl.

Světlá varianta

Pokud toužíte po svatebním dni plném svěžesti a lehkosti, obleky ve světlých tónech jsou pro vás ideální volbou. Skvěle se tak hodí pro letní svatební obřady. Volba pastelových barev jako je světle modrá, světle šedá nebo světle hnědá přináší do vašeho vzhledu jemnost a eleganci. Navíc v dnešní době si můžete vybrat ze široké škály možností dle vašeho stylu. Můžete jej kombinovat s bílou nebo lehce barevnou košilí a doplňky vybrat v jemných tónech. Pro výraznější stylizaci můžete zvolit košili s moderním vzorem nebo jemné doplňky v kontrastních barvách. Doporučuje se také vybrat vhodné doplňky jako jsou barevné kapesníčky v klopě nebo moderní hodinky, které dokonale doplní váš svatební outfit.

Tweedový vintage

Pokud si přejete svatební den zahalit do rustikálního a vintage stylu, pak zvolte tweedový oblek. Jeho hrubší vlněný materiál a texturovaný povrch dodávají vašemu vzhledu autentičnost a osobnost. Volba přírodních a zemitých barev jako je hnědá, zelená nebo šedá podtrhuje rustikální charakter tweedu a skvěle ladí s venkovními svatebními obřady. Stylizace tweedového obleku nabízí nekonečné možnosti pro osobní vyjádření. Můžete jej kombinovat například i s košilí v pastelových barvách. Doporučuje se také volit doplňky ze dřeva nebo kůže, které dokonale ladí s rustikálním charakterem tweedu a dodávají vašemu vzhledu jedinečnost.

Kvalitní obleky na svatbu určitě neberte na lehkou váhu. Jsou totiž spojením elegance, pohodlí a osobního stylu, který dodá ženichovi sebevědomí a jistotu během celého výjimečného dne. Bez ohledu na to, zda preferujete klasickou eleganci, moderní trendy nebo rustikální vintage styl, existuje oblek, který vám perfektně padne a bude vyzařovat vaši osobnost.

Share this post :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o umístění článku?


Nejnovější příspěvky
Rubriky